0
clear
  • WDF805 2M должина хидро трансфер филм Ширина 50cm хидрографски филм
  • -20%
  • -20%
WDF805 2M должина хидро трансфер филм Ширина 50cm хидрографски филм

WDF805 2M должина хидро трансфер филм Ширина 50cm хидрографски филм

DEN 432.00
DEN 410.00

Количината на стоката
Тековен


Опис Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , Хидрографски Филмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Трансфер Печатење Филм Примена Декорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, X-box, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето,Мотоцикл . Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни совети.
големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во вашата област, контактирајте го нашиот продажен да знаат повеќе.
Ако имате потреба да користите вашето лого или пакување дека царинската задолжен ќе биде вашата сметка. Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Модели на Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан филм, член на кралското семејство Шема,Метал Предности 1.Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци 6. Сега, ние го прифаќаме тоа!
Исто така, имаме некоја онлајн продавница, можете да кликнете овде за да ја посетите нашата онлајн продавница е да се направи купување онлајн!
П5. ние сме еден од пионерите кои се во можност да им служи на различни пакување решенија (професионални ОЕМ пакување услуга) во почетокот пати. Како за вашиот бесплатни примероци?
Да, како еден од најголемите инкџет медиумски производи производители во Кина копното, ние сме во можност да ви послужи нашите бесплатни примероци за испитот! И листови
и ролни се достапни!
·А4 големина : 5sheets на едно време во слободни. Колку за товарни?
Тоа зависи од вашата област, што се користи за ПРОЗОРЦИ/DHL најголемиот дел услуга, имаше 40-45% попуст како нормални ПРОЗОРЦИ експрес сервис.
карбонски влакна вода трансфер печатење филм
вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,
нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Ширина:
0.5m
Објектот Висина:
5cm
Материјал Тип:
ПВЦ
Специјални Функции:
pva филм
Бренд Име:
iWDF
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
2m
Должина:
2m
Широк:
0.5 m
Тежина:
На 0,4 kg
Пакување големина:
63X40X40cm
Бразил,Аргентина,Оставајќи Германија:
CPF/CPNJ/EORI број
is_customized:
Yes

Слични производи

По двете тебе и мене потврди проблеми Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме поч

Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема,ние никогаш нема да го продаде својот член на кралск

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите...

Функција : Резервни сјај 100% Нови Бои : зелена / сребрена / црвена / црна / сина / gold / портокал Објектот е лес

Хидро Трансфер Печатење Цртан филм TSCY799 0.5 M * 20М Хидрографски Потопување Филм Вода Трансфер Печатење Фил

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Благодарам мн

Хидро Графички Филм Цртани TSCY798 0.5 M * 20М Хидрографски Потопување Филм Вода Трансфер Печатење ФилмПримен

вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керам

Функција : Резервни сјај 100% Нови Бои : зелена / сребрена / црвена / црна / сина / gold / портокал Објектот е лес

Она што е MOQ?Нормално е MOQ 10 квадратни метри.големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во ва

Над 3000+ стандардни обрасци се достапни,вклучувајќи јаглерод влакна,метална четка,маскирна,дрво жито,ка

Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации

Како за вашиот бесплатни примероци?Да, како еден од најголемите инкџет медиумски производи производите

Опис на производот Бесплатен превозот За Јамаха MT10 МТ10 / FZ10 FZ10 Кластер Нула Заштита Филм Екран Заштитни

Повеќе Резервоарот Подлога Налепница Кликнете : Ова е Резервоар Подлога Заштитник Дизајниран за да ги з

Бесплатен превозот CSBK004 0.6 m*20м Празно вода трансфер печатење филм за инкџет печатач, Празно Хидрографск

AM0029923Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитет7 / 8" 1" Мотоцикл Handlebar Хром Бели Бирање ЧасовникБоја : Х

Fitment : За Kawasaki Z900 2017Состојба : 100% Сосема Нови, Високо Квалитетни Материјали : Силика Гел со супер силен 3 M®

НИ 8 / парче НАС 12.19 / пар НИ 13.99 / парче НАС 53.99 / парче НАС 75.99 / пар НИ 6.83 / пар НИ 59.99 / парче НАС 28.99 / п

5m X10m Кловн Филм Трансфер Печатење Filmr Хидрографски Филм Вода Tranfer ПечатењеАко ви се допаѓаат моделите шт

Фотографијата е само препорака, специфична големина на вистинските преовладуваат Eflective филм скулптура

5 инчи во мерењето Гаранција & Одржување Ние нудиме 1месец слободна замена Меѓутоа, купувачот треба да би

Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере

Во Кина копното, неколку фабрики прифати онлајн плаќање, но прифати T / T или L / C такви традиционалните ме

Please wait...