0
clear
  • Бесплатен превозот 0.5mX2m дизајн моделот хидрографски филм CSSY619 потопување вода трансфер филм
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот 0.5mX2m дизајн моделот хидрографски филм CSSY619 потопување вода трансфер филм

Бесплатен превозот 0.5mX2m дизајн моделот хидрографски филм CSSY619 потопување вода трансфер филм

DEN 527.52
DEN 401.00

Количината на стоката
Тековен


големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во вашата област, контактирајте го нашиот продажен да знаат повеќе. За повеќето делови, ако
објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи. Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизајн
слика во . Како за мојот стоки пакување? Може ли да го користам мојот логото или сопствени пакување?
Да, можете да. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни
повратните информации од клиентите во целиот свет. ние сме еден од пионерите кои се во можност да им служи на различни пакување решенија (професионални ОЕМ пакување услуга) во почетокот пати. Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 2-3 дена)
4.
·o големина на Ролна : 1 квадратен метар на едно време во слободни.Бесплатен превозот 0.
Pls кликнете тука за да го најдете нашето големо пакување решение.
Ако имате потреба да користите вашето лого или пакување дека царинската задолжен ќе биде вашата сметка. Може ли да се добие вашиот примероци на локално ниво?
Да, можете да поседувате нашите примероци на локално ниво, може да ни e-mail на вашиот простор, тогаш ние ќе ја извести каде и кој може да се јавите за да се добие примероци. Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени обрасци,
некои модели достапни само од нашата компанија.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1. Можете да ги прифати онлајн плаќање, како Paypal?
Да, со развојот на меѓународниот бизнис, се повеќе и повеќе клиенти се имаат намера да направи плаќање онлајн. Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел. Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Обрасци
Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан Филм,
Член На Кралското Семејство Шема,Метал Предности
1.

Детални карактеристики

Бренд Име:
TSAUTOP
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Должина:
2m
Широк:
0.5 m
Тежина:
0.3 kg
Пакување големина:
60cm*5cm*5cm
is_customized:
Yes

Слични производи

Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Нега

По двете тебе и мене потврди проблеми Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме поч

Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации

Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Направен од високо qulity Стерео Гума(предна страна) и налепница

Опис на производот Нови За KAWASAKI Z1000 2016 2017 Кластер Нула Заштита Филм Екран Заштитник 100% Сосема Нов Fitment : З

Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина

За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада,

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

TAOTOP TSAS002 0 5 листови спакувана во пластична кеса со налепница,·4 R / А6 големина или други големина (3Р,13 X18" и

Fitment : За Kawasaki Z900 2017Состојба : 100% Сосема Нови, Високо Квалитетни Материјали : Силика Гел со супер силен 3 M®

Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизај

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите Штом ќе доб

Опис на производот Бесплатен превозот За Јамаха MT10 МТ10 / FZ10 FZ10 Кластер Нула Заштита Филм Екран Заштитни

Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозо

Please wait...