0
clear
  • WDF671 2M должина хидро графички вода трансфер Ширина на хартијата 50cm хидрографски филм
  • -20%
  • -20%
WDF671 2M должина хидро графички вода трансфер Ширина на хартијата 50cm хидрографски филм

WDF671 2M должина хидро графички вода трансфер Ширина на хартијата 50cm хидрографски филм

DEN 432.00
DEN 410.00

Количината на стоката
Тековен

ние сме еден од пионерите кои се во можност да им служи на различни пакување решенија (професионални ОЕМ пакување услуга) во почетокот пати.
карбонски влакна вода трансфер печатење филм
вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,
нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси. За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи.Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци 6.
Во Кина копното, неколку фабрики прифати онлајн плаќање, но прифати T/T или L/C такви традиционалните методи за плаќање само. една ролна спакувани во картонска со налепница,
Други големина како 17", 24" итн, исто така на располагање, за да се спаси товарни ние не препорачуваме оваа големина за испраќање во странство,
Вие треба да се обрне нас како должина повеќе од 10m, нашите продажни ќе ви кажам однапред,
Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот. Дали имате попуст за големи количини?
Да, имаме такви продажбата политика.
Опис Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , Хидрографски Филмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Трансфер Печатење Филм Примена Декорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, X-box, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето,Мотоцикл .
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1. Можете да ги прифати онлајн плаќање, како Paypal?
Да, со развојот на меѓународниот бизнис, се повеќе и повеќе клиенти се имаат намера да направи плаќање онлајн.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Decals & Налепници
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
iWDF
Објектот Ширина:
0.5m
Специјални Функции:
pva филм
Објектот Должина:
2m
Материјал Тип:
ПВЦ
Објектот Тежина:
0.4kg
Должина:
2m
Широк:
0.5 m
Тежина:
На 0,4 kg
Пакување големина:
63X40X40cm
Бразил,Аргентина,Оставајќи Германија:
CPF/CPNJ/EORI број
is_customized:
Yes

Слични производи

Материјал : Гума Ви благодариме.Fitment : За SUZUKI GSXR600 19922003 GSXR 750 19962003 GSXR 1000 20002002 GSX1400За SUZUKI RF400 GK78 A RF600 RF900За SUZUKI T

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на ваши

Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Направен од високо qulity Стерео Гума(предна страна) и налепница

Она што е MOQ?Нормално е MOQ 10 квадратни метри.големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во ва

AM0029923Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитет7 / 8" 1" Мотоцикл Handlebar Хром Бели Бирање ЧасовникБоја : Х

Во Кина копното, неколку фабрики прифати онлајн плаќање, но прифати T / T или L / C такви традиционалните ме

Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Нега

Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика и м

12 PC Професионални Нијансирање Апликација Алатки Авто Автомобил Винил Заврши Инсталирате Алатката PRO4pcs

Fitment : За Kawasaki Z900 2017Состојба : 100% Сосема Нови, Високо Квалитетни Материјали : Силика Гел со супер силен 3 M®

Забелешка : ве Молиме кажете ми боја на што треба!!! Основната боја е Црна 50pcs и Бела 50pcs

Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизај

Pls кликнете тука за да го најдете нашето големо пакување решение Може ли да се добие вашиот примероци на

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите Штом ќе доб

3 M Чувствува Squeegee Decals Налепница Винил Лист Squeegee Автомобил Заврши Апликатори Алатка ќе добиете подолу ст

Како за вашиот бесплатни примероци?Да, како еден од најголемите инкџет медиумски производи производите

Хидро Графички Филм Цртани TSCY798 0.5 M * 20М Хидрографски Потопување Филм Вода Трансфер Печатење ФилмПримен

Лесно да се соберат и расклопување Тоа е погоден за повеќето мотоцикли, мотоцикли или скутери Доаѓаат с

Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема,ние никогаш нема да го продаде својот член на кралск

вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керам

Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци6 Најдобра Попродажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Тра

По двете тебе и мене потврди проблеми Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме поч

Please wait...