0
clear
  • Мотоцикл Масло Мрежа на Филтри За Kawasaki Z750 J1,J6F ZR750 2004-2006 750 Z S К1,K6F јас zr 750 S 2005-2006 Филтер за Почиста HF204
  • -20%
  • -20%
Мотоцикл Масло Мрежа на Филтри За Kawasaki Z750 J1,J6F ZR750 2004-2006 750 Z S К1,K6F јас zr 750 S 2005-2006 Филтер за Почиста HF204

Мотоцикл Масло Мрежа на Филтри За Kawasaki Z750 J1,J6F ZR750 2004-2006 750 Z S К1,K6F јас zr 750 S 2005-2006

DEN 456.00
DEN 397.00

Количината на стоката
Тековен

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.Ви благодариме за вашето разбирање.
2)превозот време :
-Обично, објектот ќе се испрати во рамките на 2 - 5working ден од Меѓународниот Воздушен Mail по плаќање избришани.Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго. Ви благодариме за вашето разбирање. за превозот безбедно. ве молиме оставете ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.искрени честитки до сите купувачот. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Превозот време не е загарантирана. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Овие трошоци се на купувачот одговорност. ние ги испратите преку различни воздух mail.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ако вашиот не го прифати превозот време ,ве Молиме да не наддавање
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Објектот Должина:
7.6cm
Објектот Ширина:
6.8cm
Материјал Тип:
Метал & Хартија
Име На Модел:
За GFY204 = NK 204 HF204
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
7.6cm
Објектот Тежина:
0.25kg
боја:
Како на сликата покажа
Анти Мозоци Назад Вентил:
Yes
се заобиколат вентил:
Yes
Филтер материјал:
Висок Проток Премиум Медиуми
Име:
филтерот за масло
Модел:
ER-6n A6F,B6F (ER650) 2006
модел 01:
W650 А1,А2,А3,А4 (EJ650) 1999-2002
модел 02:
W650 Ц1,C2,C3,C4,C5 (EJ650) 1999-2005
модел 03:
ER-6f A6F,B6F (EX650) 2006
Погоден за модели:
За GFY204 = NK 204 HF204

Слични производи

Или изборот ЕМС или другите 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од стран

Во случај на каква било недоследност помеѓу compatibilities што е наведено во насловот, маса и опис, описот ќе с

DESCRIPITION : нерѓосувачки челик 3" / 3.5" / 4" Турбо цевка силиконски црева спојка за автомобил на воздух filte внес

Bjmoto мотокрос мотор со Висок Проток на Црна Воздушен Reuseful Елемент За kawasaki Z1000 2010 2011Висок Проток На Воздух

1m Мото Велосипед Гориво Гас Нафта за Испорака Цевка Цевка Бензински Цевка 5mm I / D 8мм O / D Мото Додатоци Дел

не двоумете се да контактирате со нас Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

35mm Двојна фаза пена филтер за воздух for110cc Нечистотија Јама велосипед мотор ATV Quad ,одговара PZ19 pz20 carburetorто

За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада,

Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење Ви благодарам многу!.Pls бидете сигурни дека ќе

ПлаќањеВо моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.Ве мо

Ако планирате да ни даде неутрален / негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што

Пакетот Вклучува : Една Филтер за Воздух Инсталација Настава НЕ се ВклучениНе го Купите, Ако Не ги Потвр

Црна Кожна Предна Кочница Спојки Резервоар за Течноста за Нафта Резервоарот За Suzuki Aprilia Ducati Хонда Kawasaki Т

КарактеристикиКонусна стил со двоен слој челик мрежа дизајн.Фати нечистотии во воздухот да се продолжи

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Ние само брод да се пот

Нови 54mm Мотоцикл Филтер за Воздух Почиста За Јамаха, Suzuki, Kawasaki, Хонда..1 Конус стил со двојно челик мрежа.2.

Вие ќе примите објект исто како и сликите.100% Сосема Нов•Боја : како на сликата• Материјал : метал&хартиј

pls биде добро знаат на големина на филтер за воздух,должината е 135mm и дијаметар е 92mm,

)100% задоволството загарантирана, ве молиме контактирајте ме првата ако не сте задоволни со вашето купув

Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.

Descripition големина : 1427mm1832милиметри2138mm2144mm2751mm3357mm4063mm4670mm5276mmнерѓосувачки челик .12mm ширинацената за 8pcs за кој

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови Ако

Please wait...