0
clear
  • 5PCS Масло Филтер за Почисто За ПОЛАРИС АТВ 300 HAWKEYE SPORTSMAN 325 МАГНУМ ТРАГА ШЕФ XPEDITION 330 АТП 335 РАБОТНИК
  • -20%
  • -20%
5PCS Масло Филтер за Почисто За ПОЛАРИС АТВ 300 HAWKEYE SPORTSMAN 325 МАГНУМ ТРАГА ШЕФ XPEDITION 330 АТП 335 РАБОТНИК

5PCS Масло Филтер за Почисто За ПОЛАРИС АТВ 300 HAWKEYE SPORTSMAN 325 МАГНУМ ТРАГА ШЕФ XPEDITION 330 АТП 335

DEN 1872.00
DEN 1685.00

Количината на стоката
Тековен

Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации. 10
425 Ranger 01-03
500 Ranger 2x4, 4x4, 4x4, 6x6 EFI / ЛЕ 06-13
500 Ranger Екипажот / EFI / ЛЕ 11-13
1. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. 4x4 08-11
400 L Xplorer 96-01
425 Магнум 2x4,4x4 95-98
425 Магнум 6x6 96-97
425 Xpedition 00-02
450 Sportsman 06-07
500 АТП ХО 04-05
500 Голема Шеф 6x6 98-99
500 Магнум 00-02
500 Скремблер 4x4 96-11
500 Sportsman 6x6 00-07
500 Sportsman 6x6 08
500 Sportsman EFI 06-10
500 Sportsman EFI Туринг 08-10
500 Sportsman EFI Туринг H.Превозот време како што се следниве : 2.филтерот за масло
100% Сосема Newo
•Боја : како на сликата
• Може повторно да биде употребен, лесен за чистење.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Alipay е Prefered. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
.

Детални карактеристики

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
4111337
Објектот Должина:
6.7cm
Објектот Ширина:
6.7cm
Објектот Висина:
7.4cm
Објектот Тежина:
1.1kg
Тип На Објект:
Филтри За Масло

Слични производи

Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови Ако

)100% задоволството загарантирана, ве молиме контактирајте ме првата ако не сте задоволни со вашето купув

Универзална Алуминиум Внатрешно Гориво Филтер 1 / 4" 6mm Мотоцикл Јама Dirt Bike повторно да се употребуваат за

Bjmoto мотокрос мотор со Висок Проток на Црна Воздушен Reuseful Елемент За kawasaki Z1000 2010 2011Висок Проток На Воздух

Висок Квалитет на Хром Палка Алуминиум Конус Скок Воздушен Комплет се одликува со Агресивен изглед и Пе

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО Ние ќе ја испрати на предмети во рок о

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Нови 54mm Мотоцикл Филтер за Воздух Почиста За Јамаха, Suzuki, Kawasaki, Хонда..1 Конус стил со двојно челик мрежа.2.

Црна Кожна Предна Кочница Спојки Резервоар за Течноста за Нафта Резервоарот За Suzuki Aprilia Ducati Хонда Kawasaki Т

Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење Ви благодарам многу!.Pls бидете сигурни дека ќе

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Ние само брод да се пот

Ако планирате да ни даде неутрален / негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што

Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Се користи квалитетна Хартија и челик материјал , сличен квали

КарактеристикиКонусна стил со двоен слој челик мрежа дизајн.Фати нечистотии во воздухот да се продолжи

Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бид

Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања

DESCRIPITION : нерѓосувачки челик 3" / 3.5" / 4" Турбо цевка силиконски црева спојка за автомобил на воздух filte внес

1m Мото Велосипед Гориво Гас Нафта за Испорака Цевка Цевка Бензински Цевка 5mm I / D 8мм O / D Мото Додатоци Дел

ние ги испратите преку различни воздух mail Ви благодариме за вашето разбирање.Ви благодариме за вашето р

Please wait...