0
clear
  • Мотоцикл Масло Мрежа на Филтри За Kawasaki Страна X Страна KRF750 A8F, B8F,C8F, D8F,F8F Teryx 4x4 ЛЕ НРА Отворено 2008 Година Почиста HF204
  • -20%
  • -20%
Мотоцикл Масло Мрежа на Филтри За Kawasaki Страна X Страна KRF750 A8F, B8F,C8F, D8F,F8F Teryx 4x4 ЛЕ НРА Отворено 2008 Година Почиста HF204

Мотоцикл Масло Мрежа на Филтри За Kawasaki Страна X Страна KRF750 A8F, B8F,C8F, D8F,F8F Teryx 4x4 ЛЕ НРА Отворено

DEN 456.00
DEN 397.00

Количината на стоката
Тековен

ние ги испратите преку различни воздух mail. Ви благодариме за вашето разбирање.Ви благодариме за вашето разбирање.
Answer : ___________________________ Note :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме овозможи 1 бизнис денови за нас, за одговор.
Опис :
Функција
Резервни 100% Нови
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Висина : 76mm
Надворешен Дијаметар : 68mm
Пакет вклучувајќи : 1pcs
FITMENt
Kawasaki Страна X Страна
KRF750 A8 F, B8 F Teryx 4x4 2008
KRF750 C8 F, D8 F Teryx 4x4 ЛЕ 2008
KRF750 F8 F Teryx 4x4 НРА Отворено 2008
KRF750 G9 F,НАФ,NBF,NCS,NDF Teryx 4x4 FI 2009-2013
KRF750 J9 FA,K9 F,PAF-PDF,РАФ-RDF Teryx 4x4 FI ЛЕ 2009-2013
KRF750 K9 F,M9 F Teryx 4x4 FI НРА Отворено 2009
KRF750 L9 F,L9 FA,Б-SDF Teryx 4x4 FI ЛЕ Спорт 2009-2013
KRF750 TAF Teryx 4x4 FI SGE 2010
KRF750 VBF,вредносни синџири Teryx 4x4 FI SGE ЛЕ 2011-2012
Teryx4 750 4x4 2013
Teryx4 750 4x4 EPS 2013
Teryx4 750 4x4 EPS ЛЕ 2013
KRT800 BEF-BGF,ЦЕФ-CGF,DEF-DGF Teryx4 / LE / Кавер-2014-2016
Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купување
Ние ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество. за превозот безбедно.Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. Понекогаш тоа може да има мало доцнење, како што се Царинските провери пакети строго.Телефон мора да се for international express превозот.Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Објектот Должина:
7.6cm
Објектот Ширина:
6.8cm
Материјал Тип:
Метал & Хартија
Име На Модел:
За GFY204 = NK 204 HF204
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
7.6cm
Објектот Тежина:
0.25kg
боја:
Како на сликата покажа
Анти Мозоци Назад Вентил:
Yes
се заобиколат вентил:
Yes
Филтер материјал:
Висок Проток Премиум Медиуми
Име:
филтерот за масло
Модел:
KRF750 A8F, B8F Teryx 4x4 2008
модел 01:
KRF750 C8F, D8F Teryx 4x4 ЛЕ 2008
модел 02:
KRF750 F8F Teryx 4x4 НРА Отворено 2008
модел 03:
KRF750 G9F,НАФ,NBF,NCS,NDF Teryx 4x4 FI 2009-2013
Погоден за модели:
За GFY204 = NK 204 HF204

Слични производи

Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас Увозни давачки, даноци и д

Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања

Висок Квалитет на Хром Палка Алуминиум Конус Скок Воздушен Комплет се одликува со Агресивен изглед и Пе

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

Спецификации : Предмет тип : Авто воздух дозиТочка име : филтер за Воздух / air дозаБренд име : ТиролИме на м

Црна Кожна Предна Кочница Спојки Резервоар за Течноста за Нафта Резервоарот За Suzuki Aprilia Ducati Хонда Kawasaki Т

Да ги знаат сите детали, ве молиме контактирајте со нас со емаил.Враќање Точка мора да биде во оригиналн

Превозот време како што се следниве : 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите.Не го купите, ако не ги п

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови...

КарактеристикиКонусна стил со двоен слој челик мрежа дизајн.Фати нечистотии во воздухот да се продолжи

Со anodised алуминиум компоненти во фабрички изглед, можете да го вклучите вашиот мотор во нешто посебно.Де

Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење Ви благодарам многу!.Pls бидете сигурни дека ќе

Descripition големина : 1427mm1832милиметри2138mm2144mm2751mm3357mm4063mm4670mm5276mmнерѓосувачки челик .12mm ширинацената за 8pcs за кој

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

Зелена Мотоцикл Предна Кочница Спојки Течност Нафта Резервоарот За Kawasaki Aprilia Ducati Хонда Suzuki Триумф Јамах

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕв

Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Се користи квалитетна Хартија и челик материјал , сличен квали

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Ние само брод да се пот

Please wait...