0
clear
  • За ЈАМАХА YFM450 FAH Kodiak 450 4WD Ловец 2003-2005 YXR450 Носорог Авто 4x4 2006-2009 HF303 Мотоцикл Масло Мрежа на Филтерот за Почиста
  • -20%
  • -20%
За ЈАМАХА YFM450 FAH Kodiak 450 4WD Ловец 2003-2005 YXR450 Носорог Авто 4x4 2006-2009 HF303 Мотоцикл Масло Мрежа на Филтерот за Почиста

За ЈАМАХА YFM450 FAH Kodiak 450 4WD Ловец 2003-2005 YXR450 Носорог Авто 4x4 2006-2009 HF303 Мотоцикл Масло

DEN 456.00
DEN 397.00

Количината на стоката
Тековен


Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари наплата
1. за превозот безбедно. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Ако вашиот не го прифати превозот време ,ве Молиме да не наддавање
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).
Превозот време не е загарантирана. Ви благодариме за вашето разбирање.
Опис :
Функција
Резервни 100% Нови
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Висина : 76mm
Надворешен Дијаметар : 68mm
Пакет вклучувајќи : 1pcs
FITMENt
ЈАМАХА Четири Тркала
350
YFM350 BA-S,T,V Bruin Автоматско 2 WD 2004-2006
YFM350 ФА-S,T,V Bruin 4x4 Automatic 2004-2006
YFM350 FAH-T,V Bruin Ловец 4x4 2005-2006
400
YFM400 ФА Kodiak 400 4x4 Automatic 2000-2006
450
YFM450 ФА Kodiak 450 4 WD 2003-2006
YFM450 FAH Kodiak 450 4 WD Ловец 2003-2005
YFM450 Wolverine 4x4 2006
660
YFM660 F-P,R,S,T,V Grizzly 4x4 Automatic 2002-2006
YFM660 FR-C Grizzly 660 Ограничен 2003
YFM660 FHR Grizzly 660 4x4 Мочуришта Ловец Издание 2003
YFM660 FHS Grizzly 660 4x4 Hardwoods Ловец Кавер-2004 година
ЈАМАХА Страна X Страна
450
YXR450 Носорог Авто 4x4 2006-2009
660
YXR660 Носорог 2004-2006
YXR660 Носорог Тврдо Кавер-2004-2005
YXR660 Носорог Истражување Издание / специјално Издание 2006
Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купување
Ние ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Филтри За Масло
Објектот Должина:
7.6cm
Објектот Ширина:
6.8cm
Материјал Тип:
Метал & Хартија
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
7.6cm
Објектот Тежина:
0.25kg
Име На Модел:
За GFY303 = NK303 HF303
боја:
Како на сликата покажа
Анти Мозоци Назад Вентил:
Yes
се заобиколат вентил:
Yes
Филтер материјал:
Висок Проток Премиум Медиуми
Име:
филтерот за масло
Модел:
YFM450 ФА Kodiak 450 4WD 2003-2006
модел 01:
YFM660 FR-C Grizzly 660 Ограничен 2003
модел 02:
YXR450 Носорог Авто 4x4 2006-2009
модел 03:
YFM660 F-P,R,S,T,V Grizzly 4x4 Automatic 2002-2006
Погоден за модели:
За GFY303 = NK303 HF303

Слични производи

ПлаќањеВо моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.Ве мо

pls биде добро знаат на големина на филтер за воздух,должината е 135mm и дијаметар е 92mm,

Со anodised алуминиум компоненти во фабрички изглед, можете да го вклучите вашиот мотор во нешто посебно.Де

)100% задоволството загарантирана, ве молиме контактирајте ме првата ако не сте задоволни со вашето купув

Превозот време како што се следниве : 2.Вие ќе примите објект исто како и сликите.Не го купите, ако не ги п

КарактеристикиКонусна стил со двоен слој челик мрежа дизајн.Фати нечистотии во воздухот да се продолжи

Црна Кожна Предна Кочница Спојки Резервоар за Течноста за Нафта Резервоарот За Suzuki Aprilia Ducati Хонда Kawasaki Т

Во случај на каква било недоследност помеѓу compatibilities што е наведено во насловот, маса и опис, описот ќе с

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови Ако

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

Зелена Мотоцикл Предна Кочница Спојки Течност Нафта Резервоарот За Kawasaki Aprilia Ducati Хонда Suzuki Триумф Јамах

Нови 54mm Мотоцикл Филтер за Воздух Почиста За Јамаха, Suzuki, Kawasaki, Хонда..1 Конус стил со двојно челик мрежа.2

35mm Двојна фаза пена филтер за воздух for110cc Нечистотија Јама велосипед мотор ATV Quad ,одговара PZ19 pz20 carburetorто

Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас Увозни давачки, даноци и д

CE означени Брз, бесплатен земјата испорака на сите предмети, Повеќето предмети се изведува во 17business ден

Материјал : метал & гума.Забелешка : ве Молиме мерка вашиот carburetor уста OD со цел да се добијат точни мерења.

Пакетот Вклучува : Една Филтер за Воздух Инсталација Настава НЕ се ВклучениНе го Купите, Ако Не ги Потвр

Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања

Универзална Алуминиум Внатрешно Гориво Филтер 1 / 4" 6mm Мотоцикл Јама Dirt Bike повторно да се употребуваат за

Descripition големина : 1427mm1832милиметри2138mm2144mm2751mm3357mm4063mm4670mm5276mmнерѓосувачки челик .12mm ширинацената за 8pcs за кој

Карактеристики : Состојба : Резервни 100% Сосема Нов Материјал : Хартија+ Метал Боја : Како на сликата прика

Или изборот ЕМС или другите 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од стран

Висок Квалитет на Хром Палка Алуминиум Конус Скок Воздушен Комплет се одликува со Агресивен изглед и Пе

Please wait...