0
clear
  • За ТРИУМФ Ракета III 2300cc 04-09 Ракета III Класичен 07-09 Thunderbird Бура 1700cc/Фрлија wheel09-17 Мотоцикл накладките Задните
  • -20%
  • -20%
За ТРИУМФ Ракета III 2300cc 04-09 Ракета III Класичен 07-09 Thunderbird Бура 1700cc/Фрлија wheel09-17 Мотоцикл накладките Задните

За ТРИУМФ Ракета III 2300cc 04-09 Ракета III Класичен 07-09 Thunderbird Бура 1700cc/Фрлија wheel09-17 Мотоцикл

DEN 408.00
DEN 355.00

Количината на стоката
Тековен

Хуан дебеломер 2015 FX ZF3. Без оглед на вашите потреби или предлози,можете да не контактирате преку нашата online услуги на клиентите или e-mail.
Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена/наплата на гаранција. Хуан дебеломер 2015 ДС ZF9.
* Дизајн во КИНА.
• Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
• Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат pri.
Опис : -
* Полу-метални соединенија работи и во сите услови. Хуан дебеломер 2016-2017 НСД ZF13.
* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Хуан дебеломер 2016-2017 за сексуално и репродуктивно ZF12. Хуан дебеломер 2015 S ZF9.
* Целосно Азбест Слободни. Хуан дебеломер 2015 СР ZF13.
* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.
За GFY
Шенжен GFY Електронски Бизнис Компанија Ограничен има повеќе од десет години искуство во мотоцикл делови производство и продажба.
Препорака : GFY накладките е повеќе погоден за повеќе од 400cc зафатнина мотоцикл
Високи Перформанси Накладките Caracteristics : * Максимална Кочница Запирање На Моќ.
* Надмине ОЕМ Спецификации.
* Предност на подолг сопирање живот. Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро.
Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна. Ние ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.
* Безбедност rider ориентирани. Ние сме посветени на обезбедување на вас со подобар производ искуство и по-продажбата на услугата. Хуан дебеломер 2017 FX ZF2. Топли или ладни, влажни или суви, висока или ниска брзина, тие го даде истиот постојано сопирање перформанси престануваат по запре.
* Идеален за брзо велосипедисти.
* Мазна кочница "чувство".

Детални карактеристики

боја:
Задните 1 пар, GFY Задните 1 пар
Објектот Ширина:
4.13cm
Објектот Висина:
0.76cm
Објектот Дијаметар:
10.89cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Тежина:
0.25kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
10.89cm
Бренд Име:
GFYSHIP
Име На Модел:
За EBC FA209
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
Задните
ОЕМ Кодот:
GFY - FA209
Име На Модел:
Мотоцикл накладките комплет
Количина:
1 пар
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Една Апликација:
За ТРИУМФ Ракета III 2300cc Ракета III Класичен
Една Година:
2004-2009
Апликацијата две:
Thunderbird Бура 1700cc/Фрлија тркала
Година Втора:
2009-2017

Слични производи

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.Ако објектот е вратени затоа што купувачот одби

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Тие поседуваат добри издржливост и изведба без разлика дали се одржи или ладни, суви или влажни Јаглеро

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Јаглерод Керамички Патот Соединение влошки се еволуцијата на оригиналот, сега, со повисока содржина на

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Сите наши делови се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до

* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Идеален за брзо велосипедисти.За GFYШенжен GF

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантиран

Опис : *Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет*Материјал : алуминиум CNCБоја : како на сликата шоуFitment : За

Топли или ладни, влажни или суви, висока или ниска брзина, тие го даде истиот постојано сопирање перформ

Добредојдовте на нашата продавница, добредојдовте на големо...Обезбедување на квалитет, Лажни еден compensa

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА!Ние продаваме нови објекти директно од фабриката во Азија Откако ќе ја напуш

Непречено прогресивна и контролирано сопирање со исклучителни лост одговор Ние брод на пакет рок од 24

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Ние и Ветуваме на оваа Кочница Cluth Рачката е со највисок квалитет во Кина пазарот ,ние ви препорачуваме д

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Превозот на трошоците направени се за вас.,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со диз

Тие може да се користи на двете леано железо и челик дискови. Зголемување на роторот живот Совршен за се

Please wait...