0
clear
  • За APRILIA ETV 1000 Caponord/Митинг PS00/PSB0 Не ABS 01-03 ETV 1000 Caponord PS004 ABS ModelN 04-08 Мотоцикл накладките Пред
  • -20%
  • -20%
За APRILIA ETV 1000 Caponord/Митинг PS00/PSB0 Не ABS 01-03 ETV 1000 Caponord PS004 ABS ModelN 04-08 Мотоцикл накладките Пред

За APRILIA ETV 1000 Caponord/Митинг PS00/PSB0 Не ABS 01-03 ETV 1000 Caponord PS004 ABS ModelN 04-08 Мотоцикл

DEN 408.00
DEN 355.00

Количината на стоката
Тековен


Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна. Хуан F & R Дебеломер) До 2015 . Хуан F & R Дебеломер) До 2015 Нула за сексуално и репродуктивно (ZF12.
Опис : -
* Полу-метални соединенија работи и во сите услови.5 1995-2001 Пегаз 650/650 ОДНОСНО 1997-2004 Пегаз 650 Пробен период 2006-2008 ETV 1000 Caponord/Митинг (PS00/PSB0)(Не ABS) 2001-2003 ETV 1000 Caponord (PS004)(ABS Модел) 2004-2008
BMW Ц1 125 1999-2003 Ц1 200 2001-2003 F 650 (E169/0161) Стандард 2009/1993-1996 F 650 (E169/0162) (Funduro/Висока Екранот)(19" предни тркала) 1997-2000 F 650 КС Scarver (K14/0174/0184 Појас Диск/17" тркала фрлија) 2000-2003 F 650 КС Scarver (K14/0177/0187 Појас Диск/17" тркала фрлија) од 2004 до 2007 година F 650 ГШ (R13/0172/0182)19" предните тркала 1999-2003 F 650 ГШ на Дакар (R13/0173/0183)21" Предните Тркала 1999-2003 F 650 ГШ (R13/0175/0185)Еден Цилиндар 19" предно тркало од 2004 до 2007 година F 650 ГШ на Дакар (R13/0176/0186)21" Предно тркало од 2004 до 2007 година F 650 ГШ (K72/0218/0228)(798 CC Близнак Цилиндар/ одлеаноци) 2007-2012 F 650 ГШ (30 Години ГШ)(Близнак Цилиндар 798cc/Фрлија Тркала) 2011 F 650 ST (E169/0163/168) Strada (18" предните тркала/низок екран) 1997-2000 G 650 ГШ (R131) (Еден цилиндар/синџир диск/фрлија тркала) 2009-2015 G 650 ГШ Sertao (Зборуваше тркала) 2012-2014 Г 650 Xchallenge 2007-2008 Г 650 Xcountry 2007-2008 F 700 ГШ 2013-2015 F 800 ГШ 2008-2015 F 800 ГШ Авантура 2012-2015 F 800 ГШ (30 Години ГШ) 2011 F 800 ГШ Тројно Црна 2012 F 800 ГШ Трофеј 2012 HP2 1200 Enduro 2005-2009 R 1200 ГШ Авантура (Inc TE/XE Модели/K51/LC) 2014-2015
BRAMMO Enertia 2012-2013
КЗМ GP 450 (4 T) 2013-2015
DUCATI 400 Скремблер Шеесет 2 2016 Павле Smart 1000 Ограничен 2006 Павле Smart 1000 ЛЕ (992cc) 2006 Класичен Спортски Biposto (992cc) 2007 GT 1000 (992cc) 2007-2010 GT 1000 Туринг (992cc) 2009 Спорт 1000 S (992cc) 2007 Sport 1000 S 2007-2009 Спорт Класичен 1000 (992cc)(Monoposto - Јапонија/Biposto - Европа) 2006-2008
ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН XG 500 Улица 2016 година XG 750 Улица 2016 година
ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 500 V/W/SW/X/SX/Y/SY/2/S2 1997-2003 NX 500 V/W/X Dominator 1997-1999 SRL 650 V/W 1997-1998 NT 650 "ФОЛКСВАГЕН" /XV/XY/V1 Deauville 1998-2001 NX 650 V/W/X Dominator 1997-2002 FX 650 X/Y Енергија 1999-2003
HUSQVARNA TR 650 Тера (Зборуваше тркала) 2012-2013 TR 650 Strada (Екипа Тркала) 2012-2013 KTM 690 Enduro Р 2009-2015 690 Enduro 2008-2014 690 Митинг Фабрика Реплика 2007-2009 950 Авантура S 2002-2006 950 Авантура S 2003-2006 950 Р Superenduro 2006-2008 990 Авантура S (Не ABS) 2006-2008 990 Авантура R (Не ABS) 2009-2012
MOTO GUZZI 940 Belagio 2007-2013 1100 Квота ES 1999-2001
МОТО MORINI Granpasso 1200 2008-2013 Скремблер 1200 2010-2013
ROYAL ENFIELD 535cc Continental GT 2013-2015
ЈАМАХА DT 125 X 2005-2006 XT 660 Р 2004-2015
НУЛА Нула DS (ZF9.

Детални карактеристики

боја:
Пред 2 пара, GFY Пред 2 пара, Пред 1 пар, GFY Пред 1 пар
Објектот Ширина:
4.13cm
Објектот Висина:
0.76cm
Објектот Дијаметар:
10.89cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Тежина:
0.25kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
10.89cm
Бренд Име:
GFYSHIP
Име На Модел:
За EBC FA209
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
ПРЕД
ОЕМ Кодот:
GFY - FA209
Име На Модел:
Мотоцикл накладките комплет
Количина:
2 пара
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Една Апликација:
За APRILIA ETV 1000 Caponord/Митинг PS00/PSB0 Не ABS
Една Година:
2001-2003
Апликацијата две:
ETV 1000 Caponord PS004 ABS ModelN
Година Втора:
2004-2008

Слични производи

Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена

Ние и Ветуваме на оваа Кочница Cluth Рачката е со највисок квалитет во Кина пазарот ,ние ви препорачуваме д

Добредојдовте на нашата продавница, добредојдовте на големо...Обезбедување на квалитет, Лажни еден compensa

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.Ако објектот е вратени затоа што купувачот одби

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантиран

Добредојдовте на нашата продавница, добредојдовте на големо...Обезбедување на квалитет, Лажни еден compensa

* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба Хуан F & R Дебеломер) До 2015 Нула S (ZF9.Совршен за

Превозот на трошоците направени се за вас.,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со диз

Опис : *Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет*Материјал : алуминиум CNCБоја : како на сликата шоуFitment : За

,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со дизајн, развој и производство на мотоцикл дел

Добро манипулирање и стабилност со голема брзина.Еднаква боја, материјали и производство се детаљориен

Тие може да се користи на двете леано железо и челик дискови. Зголемување на роторот живот Совршен за се

Добредојдовте на нашата продавница, добредојдовте на големо...Обезбедување на квалитет, Лажни еден compensa

•Ако не го прифати превозот време ,ве молиме да не ни наддавање Ако ви треба помош во изборот на брз и си

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Сите наши делови се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни

* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Идеален за брзо велосипедисти.За GFYШенжен GF

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Јаглерод Керамички Патот Соединение влошки се еволуцијата на оригиналот, сега, со повисока содржина на

Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брз

Сосема нов и многу лесно за инсталација Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.· М

Погодни За : За сите мотоцикли со 7 / 8" 22mm Стандард handlebar изгледа вака : шупливи , tubu larИспорака : Земјата Вре

1 приоритет.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информ

Please wait...