0
clear
  • Краток&Долго За KTM 990 Супер Војводата 2005 2006 2007-2012 690 Војводата 2008 2009 2010 2011 Мотоцикл Прилагодливи CNC Кочница Спојки Држела
  • -20%
  • -20%
Краток&Долго За KTM 990 Супер Војводата 2005 2006 2007-2012 690 Војводата 2008 2009 2010 2011 Мотоцикл Прилагодливи CNC Кочница Спојки Држела

Краток&Долго За KTM 990 Супер Војводата 2005 2006 2007-2012 690 Војводата 2008 2009 2010 2011 Мотоцикл Прилагодливи

DEN 1128.00
DEN 982.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

боја:
Долго Црно, Кратко Црно, Долго сребро, Краток сребро, Долго злато, Краток злато, Долга плава, Краток сина, Долги црвени, Кратко црвено, Долга сиви, Кратки сива, Долго портокал, Кратки портокал, Долга зелена, Краток зелена
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Објектот Тежина:
0.4kg
Година:
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Специјални Функции:
Лесно да се инсталира
Бренд Име:
GFYSHIP
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
За KTM 990 Супер Војводата 2005-2012 690 Војводата 2008-2011
Објектот Должина:
0inch
Модел:
За KTM RC8 / R 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година
модел 01:
За KTM 1290 Супер Војводата R/GT 2014-2016 (С-11/М-11)
модел 02:
За KTM 990 SuperDuke 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
модел 03:
За KTM 690 Војводата 2008-2011 (С-11/М-11)

Слични производи

Директни ОЕМ fitmentПакет : 1 Пар x накладките (Како на сликата)ZP Сопирачки произведува три типа на накладкит

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Хонда CB125 E 2012 Нарачување Инструкции :

Добредојдовте на нашата продавница, добредојдовте на големо...Обезбедување на квалитет, Лажни еден compensa

* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Идеален за брзо велосипедисти.За GFYШенжен GF

Тие поседуваат добри издржливост и изведба без разлика дали се одржи или ладни, суви или влажни...

Добредојдовте на нашата продавница, добредојдовте на големо...Обезбедување на квалитет, Лажни еден compensa

Тие може да се користи на двете леано железо и челик дискови. Зголемување на роторот живот...

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Материјал : ABS пластикаСостојба : 100% сосема новБои : јасноQuanlity : 1 парПакетот вклучува : пар од Страна Стра

Добро манипулирање и стабилност со голема брзина.Еднаква боја, материјали и производство се детаљориен

Погодни За : За сите мотоцикли со 7 / 8" 22mm Стандард handlebar изгледа вака : шупливи , tubu larИспорака : Земјата Вре

Мотоцикл Прилагодливи Количка за Проширување CNC Алуминиумска Шасија Спојки Држела За SUZUKI Специфични :

Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размен

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантиран

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до

Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА!Ние продаваме нови објекти директно од фабриката во Азија Откако ќе ја напуш

Материјал : ABS пластикаСостојба : 100% сосема новБои : јасноQuanlity : 1 парПакетот вклучува : пар од Страна Стра

Добредојдовте на нашата продавница, добредојдовте на големо...Обезбедување на квалитет, Лажни еден compensa

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Please wait...