0
clear
  • Shorty CNC Shorty Држела Кочница Спојки Држела За Yamaha YZF R125 MT125 2015-2017
  • -20%
  • -20%
Shorty CNC Shorty Држела Кочница Спојки Држела За Yamaha YZF R125 MT125 2015-2017

Shorty CNC Shorty Држела Кочница Спојки Држела За Yamaha YZF R125 MT125 2015-2017

DEN 938.40

Количината на стоката
Тековен

Добро манипулирање и стабилност со голема брзина.Еднаква боја, материјали и производство се детаљ-ориентирана, посветена на создавање на највисок квалитет на стоки и услуги. Спецификација : Држела Должина : 147mm / 5.8 инчи Висок квалитет T6061-T6 алуминиум CNC заврши со atn менувањето на степените на пренос на Целосно 6 позиции со прилагодливи Количина : 1pair (Кочница&Спојки) Боја : (Прикажани во слики) Сосема нов и добро спакувани за неискористени. Пакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката лост Совршено се вклопуваат и да нема измена е потребно Одговара : Yamaha YZF R125/R15 2015 Јамаха MT125 2015-2017 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката. превозот време варира од различни земји и differenct превозот метод. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем. Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби. враќање за замена или рефундирање е достапен откако ќе ја потврди истата. Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката. ве молиме љубезно ни даде шанса да се направи ситуација во право за вас пред да замине на негативен фидбек. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Детални карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
stenzhorn
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Тежина:
280g
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Ширина:
3cm
Специјални Функции:
adjuser
Објектот Висина:
1cm
Име На Модел:
147
Објектот Должина:
15cm

Слични производи

Сите наши делови се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни

Тие може да се користи на двете леано железо и челик дискови. Зголемување на роторот живот Совршен за се

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Директни ОЕМ fitmentПакет : 1 Пар x накладките (Како на сликата)ZP Сопирачки произведува три типа на накладкит

* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантиран

Сосема нов и многу лесно за инсталација Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.· М

Материјал : ABS пластикаСостојба : 100% сосема новБои : јасноQuanlity : 1 парПакетот вклучува : пар од Страна Стра

Непречено прогресивна и контролирано сопирање со исклучителни лост одговор Ние брод на пакет рок од 24

Тие поседуваат добри издржливост и изведба без разлика дали се одржи или ладни, суви или влажни...

Мотоцикл накладките За SUZUKI др 600 650 750 800 Задна Кочница Влошки За ЈАМАХА DTZ 125 Tenere / Tenere 8990 Моторни Задните н

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

•Ако не го прифати превозот време ,ве молиме да не ни наддавање Ако ви треба помош во изборот на брз и си

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Идеален за брзо велосипедисти.За GFYШенжен GF

Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена

Please wait...