0
clear
  • За ROYAL ENFIELD 535cc Continental GT од 13 до 15 НУЛА Нула DS (ZF9.4/ZF12.5)(J. Хуан F & R Дебеломер) 15 Мотоцикл Накладките Пред
  • -20%
  • -20%
За ROYAL ENFIELD 535cc Continental GT од 13 до 15 НУЛА Нула DS (ZF9.4/ZF12.5)(J. Хуан F & R Дебеломер) 15 Мотоцикл Накладките Пред

За ROYAL ENFIELD 535cc Continental GT од 13 до 15 НУЛА Нула DS (ZF9.4/ZF12.5)(J. Хуан F & R Дебеломер) 15 Мотоцикл

DEN 408.00
DEN 355.00

Количината на стоката
Тековен


* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба. Хуан F & R Дебеломер) До 2015 Нула S (ZF9.
Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна.
Опис : -
* Полу-метални соединенија работи и во сите услови.
Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!
За :
APRILIA Мото 6.
Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размена/наплата на гаранција.
* Има висока отпорност на топлина и други елементи. Хуан F & R Дебеломер) До 2015 .5 1995-2001 Пегаз 650/650 ОДНОСНО 1997-2004 Пегаз 650 Пробен период 2006-2008 ETV 1000 Caponord/Митинг (PS00/PSB0)(Не ABS) 2001-2003 ETV 1000 Caponord (PS004)(ABS Модел) 2004-2008
BMW Ц1 125 1999-2003 Ц1 200 2001-2003 F 650 (E169/0161) Стандард 2009/1993-1996 F 650 (E169/0162) (Funduro/Висока Екранот)(19" предни тркала) 1997-2000 F 650 КС Scarver (K14/0174/0184 Појас Диск/17" тркала фрлија) 2000-2003 F 650 КС Scarver (K14/0177/0187 Појас Диск/17" тркала фрлија) од 2004 до 2007 година F 650 ГШ (R13/0172/0182)19" предните тркала 1999-2003 F 650 ГШ на Дакар (R13/0173/0183)21" Предните Тркала 1999-2003 F 650 ГШ (R13/0175/0185)Еден Цилиндар 19" предно тркало од 2004 до 2007 година F 650 ГШ на Дакар (R13/0176/0186)21" Предно тркало од 2004 до 2007 година F 650 ГШ (K72/0218/0228)(798 CC Близнак Цилиндар/ одлеаноци) 2007-2012 F 650 ГШ (30 Години ГШ)(Близнак Цилиндар 798cc/Фрлија Тркала) 2011 F 650 ST (E169/0163/168) Strada (18" предните тркала/низок екран) 1997-2000 G 650 ГШ (R131) (Еден цилиндар/синџир диск/фрлија тркала) 2009-2015 G 650 ГШ Sertao (Зборуваше тркала) 2012-2014 Г 650 Xchallenge 2007-2008 Г 650 Xcountry 2007-2008 F 700 ГШ 2013-2015 F 800 ГШ 2008-2015 F 800 ГШ Авантура 2012-2015 F 800 ГШ (30 Години ГШ) 2011 F 800 ГШ Тројно Црна 2012 F 800 ГШ Трофеј 2012 HP2 1200 Enduro 2005-2009 R 1200 ГШ Авантура (Inc TE/XE Модели/K51/LC) 2014-2015
BRAMMO Enertia 2012-2013
КЗМ GP 450 (4 T) 2013-2015
DUCATI 400 Скремблер Шеесет 2 2016 Павле Smart 1000 Ограничен 2006 Павле Smart 1000 ЛЕ (992cc) 2006 Класичен Спортски Biposto (992cc) 2007 GT 1000 (992cc) 2007-2010 GT 1000 Туринг (992cc) 2009 Спорт 1000 S (992cc) 2007 Sport 1000 S 2007-2009 Спорт Класичен 1000 (992cc)(Monoposto - Јапонија/Biposto - Европа) 2006-2008
ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН XG 500 Улица 2016 година XG 750 Улица 2016 година
ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 500 V/W/SW/X/SX/Y/SY/2/S2 1997-2003 NX 500 V/W/X Dominator 1997-1999 SRL 650 V/W 1997-1998 NT 650 "ФОЛКСВАГЕН" /XV/XY/V1 Deauville 1998-2001 NX 650 V/W/X Dominator 1997-2002 FX 650 X/Y Енергија 1999-2003
HUSQVARNA TR 650 Тера (Зборуваше тркала) 2012-2013 TR 650 Strada (Екипа Тркала) 2012-2013 KTM 690 Enduro Р 2009-2015 690 Enduro 2008-2014 690 Митинг Фабрика Реплика 2007-2009 950 Авантура S 2002-2006 950 Авантура S 2003-2006 950 Р Superenduro 2006-2008 990 Авантура S (Не ABS) 2006-2008 990 Авантура R (Не ABS) 2009-2012
MOTO GUZZI 940 Belagio 2007-2013 1100 Квота ES 1999-2001
МОТО MORINI Granpasso 1200 2008-2013 Скремблер 1200 2010-2013
ROYAL ENFIELD 535cc Continental GT 2013-2015
ЈАМАХА DT 125 X 2005-2006 XT 660 Р 2004-2015
НУЛА Нула DS (ZF9.

Детални карактеристики

боја:
Пред 2 пара, GFY Пред 2 пара, Пред 1 пар, GFY Пред 1 пар
Објектот Ширина:
4.13cm
Објектот Висина:
0.76cm
Објектот Дијаметар:
10.89cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Тежина:
0.25kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
10.89cm
Бренд Име:
GFYSHIP
Име На Модел:
За EBC FA209
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
ПРЕД
ОЕМ Кодот:
GFY - FA209
Име На Модел:
Мотоцикл накладките комплет
Количина:
2 пара
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Една Апликација:
За ROYAL ENFIELD 535cc Continental GT
Една Година:
2013-2015
Апликацијата две:
НУЛА Нула DS (ZF9.4/ZF12.5)(J. Хуан F & R Дебеломер)
Година Втора:
До 2015

Слични производи

Опис : *Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет*Материјал : алуминиум CNCБоја : како на сликата шоуFitment : За

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Мотоцикл накладките За SUZUKI др 600 650 750 800 Задна Кочница Влошки За ЈАМАХА DTZ 125 Tenere / Tenere 8990 Моторни Задните н

1 приоритет.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информ

Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размен

Мотоцикл Прилагодливи Количка за Проширување CNC Алуминиумска Шасија Спојки Држела За SUZUKI Специфични :

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Сите наши делови се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни

Погодни За : За сите мотоцикли со 7 / 8" 22mm Стандард handlebar изгледа вака : шупливи , tubu larИспорака : Земјата Вре

•Ако не го прифати превозот време ,ве молиме да не ни наддавање Ако ви треба помош во изборот на брз и си

Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА!Ние продаваме нови објекти директно од фабриката во Азија Откако ќе ја напуш

Добредојдовте на нашата продавница, добредојдовте на големо...Обезбедување на квалитет, Лажни еден compensa

Добредојдовте на нашата продавница, добредојдовте на големо...Обезбедување на квалитет, Лажни еден compensa

,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со дизајн, развој и производство на мотоцикл дел

Тие може да се користи на двете леано железо и челик дискови. Зголемување на роторот живот...

Ние сме посветени на обезбедување на вас со подобар производ искуство и попродажбата на услугата Без ог

Јаглерод Керамички Патот Соединение влошки се еволуцијата на оригиналот, сега, со повисока содржина на

Добредојдовте на нашата продавница, добредојдовте на големо...Обезбедување на квалитет, Лажни еден compensa

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

Топли или ладни, влажни или суви, висока или ниска брзина, тие го даде истиот постојано сопирање перформ

Материјал : ABS пластикаСостојба : 100% сосема новБои : јасноQuanlity : 1 парПакетот вклучува : пар од Страна Стра

* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Идеален за брзо велосипедисти.За GFYШенжен GF

* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантиран

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Хонда CB125 E 2012 Нарачување Инструкции :

Опрема Shift МенувачотПакет : 1pc на конзолатаЦел Боја Опција : како сликИзработени во Тајван CAKEN CNC Алуминиу

Непречено прогресивна и контролирано сопирање со исклучителни лост одговор Ние брод на пакет рок од 24

Please wait...