0
clear
  • За Yamaha YZF R1 1999-2001 Виткање Продолжи CNC Прилагодливи Кочница Спојки Држела
  • -20%
  • -20%
За Yamaha YZF R1 1999-2001 Виткање Продолжи CNC Прилагодливи Кочница Спојки Држела

За Yamaha YZF R1 1999-2001 Виткање Продолжи CNC Прилагодливи Кочница Спојки Држела

DEN 1391.04

Количината на стоката
Тековен

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5",Продолжува : 6" Лост Боја : Црна /Сребрена/Gold/Сино/Red/Сива/Портокал/Зелен Инсталација:Многу лесно да се качи .Не се вклучуваат настава Други : имаме 8 Рачки во боја & 8 Прилагодувач Бои .АКО ви треба други ,ве молиме контактирајте со нас во времето пред да го купите Одговара : Yamaha YZF R1 1999-2001 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката. превозот време варира од различни земји и differenct превозот метод. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем. Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби. враќање за замена или рефундирање е достапен откако ќе ја потврди истата. Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката. ве молиме љубезно ни даде шанса да се направи ситуација во право за вас пред да замине на негативен фидбек. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Детални карактеристики

Објектот Должина:
18cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
Количка За Проширување
Бренд Име:
stenzhorn
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Тежина:
280g
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Ширина:
3cm
Специјални Функции:
Количка & Проширување
Објектот Висина:
1cm

Слични производи

Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро.•Ако не го прифати превозот време ,ве

Добредојдовте на нашата продавница, добредојдовте на големо...Обезбедување на квалитет, Лажни еден compensa

•Ако не го прифати превозот време ,ве молиме да не ни наддавање Ако ви треба помош во изборот на брз и си

Тие поседуваат добри издржливост и изведба без разлика дали се одржи или ладни, суви или влажни Јаглеро

Сосема нов и многу лесно за инсталација Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.· М

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Превозот на трошоците направени се за вас.,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со диз

Добредојдовте на нашата продавница, добредојдовте на големо...Обезбедување на квалитет, Лажни еден compensa

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.Ако објектот е вратени затоа што купувачот одби

Топли или ладни, влажни или суви, висока или ниска брзина, тие го даде истиот постојано сопирање перформ

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Тие може да се користи на двете леано железо и челик дискови. Зголемување на роторот живот...

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За ЈАМАХА DT 50 (3 MN) 19891997 Нарачување Инстру

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена

Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брз

Материјал : ABS пластикаСостојба : 100% сосема новБои : јасноQuanlity : 1 парПакетот вклучува : пар од Страна Стра

Мотоцикл Прилагодливи Количка за Проширување CNC Алуминиумска Шасија Спојки Држела За SUZUKI Специфични :

Мотоцикл накладките За SUZUKI др 600 650 750 800 Задна Кочница Влошки За ЈАМАХА DTZ 125 Tenere / Tenere 8990 Моторни Задните н

Материјал : ABS пластикаСостојба : 100% сосема новБои : јасноQuanlity : 1 парПакетот вклучува : пар од Страна Стра

Опрема Shift МенувачотПакет : 1pc на конзолатаЦел Боја Опција : како сликИзработени во Тајван CAKEN CNC Алуминиу

* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантиран

Please wait...