0
clear
  • За Ducati ЧУДОВИШТЕ M750/M750IE 1994-2002 ST4/S/ABS 1999-2003 ST2 1998-2003 Виткање Продолжи CNC Прилагодливи Кочница Спојки Држела
  • -20%
  • -20%
За Ducati ЧУДОВИШТЕ M750/M750IE 1994-2002 ST4/S/ABS 1999-2003 ST2 1998-2003 Виткање Продолжи CNC Прилагодливи Кочница Спојки Држела

За Ducati ЧУДОВИШТЕ M750/M750IE 1994-2002 ST4/S/ABS 1999-2003 ST2 1998-2003 Виткање Продолжи CNC Прилагодливи

DEN 1391.04

Количината на стоката
Тековен

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5",Продолжува : 6" Лост Боја : Црна /Сребрена/Gold/Сино/Red/Сива/Портокал/Зелен Инсталација:Многу лесно да се качи .Не се вклучуваат настава Други : имаме 8 Рачки во боја & 8 Прилагодувач Бои .АКО ви треба други ,ве молиме контактирајте со нас во времето пред да го купите Одговара : Ducati ЧУДОВИШТЕ M750/M750 IE 1994-2002 Ducati ST4/S/ABS 1999-2003 Ducati ST2 1998-2003 вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката. превозот време варира од различни земји и differenct превозот метод. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем. Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби. враќање за замена или рефундирање е достапен откако ќе ја потврди истата. Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката. ве молиме љубезно ни даде шанса да се направи ситуација во право за вас пред да замине на негативен фидбек. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Детални карактеристики

Објектот Должина:
18cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
Количка За Проширување
Бренд Име:
stenzhorn
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Тежина:
280g
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Објектот Ширина:
3cm
Специјални Функции:
Количка & Проширување
Објектот Висина:
1cm

Слични производи

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до

Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА!Ние продаваме нови објекти директно од фабриката во Азија Откако ќе ја напуш

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Сите наши делови се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни

Превозот на трошоците направени се за вас.,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со диз

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Хонда CB125 E 2012 Нарачување Инструкции :

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За ЈАМАХА DT 50 (3 MN) 19891997 Нарачување Инстру

Добро манипулирање и стабилност со голема брзина.Еднаква боја, материјали и производство се детаљориен

Добредојдовте на нашата продавница, добредојдовте на големо...Обезбедување на квалитет, Лажни еден compensa

Топли или ладни, влажни или суви, висока или ниска брзина, тие го даде истиот постојано сопирање перформ

Ние и Ветуваме на оваа Кочница Cluth Рачката е со највисок квалитет во Кина пазарот ,ние ви препорачуваме д

Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни email директно , сите п

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Директни ОЕМ fitmentПакет : 1 Пар x накладките (Како на сликата)ZP Сопирачки произведува три типа на накладкит

Сосема нов и многу лесно за инсталација Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.· М

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.Ако објектот е вратени затоа што купувачот одби

Тие може да се користи на двете леано железо и челик дискови. Зголемување на роторот живот Совршен за се

Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро.•Ако не го прифати превозот време ,ве

Ние сме посветени на обезбедување на вас со подобар производ искуство и попродажбата на услугата...

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

1 приоритет.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информ

Please wait...