0
clear
  • За MOTO GUZZI 1400 Калифорнија Туринг SE 15 ТРИУМФ Ракета III 2300cc 04-09 Ракета III Класичен 07-09 Мотоцикл накладките Задните
  • -20%
  • -20%
За MOTO GUZZI 1400 Калифорнија Туринг SE 15 ТРИУМФ Ракета III 2300cc 04-09 Ракета III Класичен 07-09 Мотоцикл накладките Задните

За MOTO GUZZI 1400 Калифорнија Туринг SE 15 ТРИУМФ Ракета III 2300cc 04-09 Ракета III Класичен 07-09 Мотоцикл

DEN 408.00
DEN 355.00

Количината на стоката
Тековен


* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.
* Идеален за брзо велосипедисти.
За GFY
Шенжен GFY Електронски Бизнис Компанија Ограничен има повеќе од десет години искуство во мотоцикл делови производство и продажба.
• Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying.
* Мазна кочница "чувство".
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и за вашето задоволство или пари за враќање на средствата. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте не директно.
Препорака : GFY накладките е повеќе погоден за повеќе од 400cc зафатнина мотоцикл
Високи Перформанси Накладките Caracteristics : * Максимална Кочница Запирање На Моќ.
Опис : -
* Полу-метални соединенија работи и во сите услови.
• Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
• Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни. Топли или ладни, влажни или суви, висока или ниска брзина, тие го даде истиот постојано сопирање перформанси престануваат по запре. Без оглед на вашите потреби или предлози,можете да не контактирате преку нашата online услуги на клиентите или e-mail.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина.
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашата.
•Ако не го прифати превозот време ,ве молиме да не ни наддавање.

Детални карактеристики

боја:
Задните 1 пар, GFY Задните 1 пар
Објектот Ширина:
4.13cm
Објектот Висина:
0.76cm
Објектот Дијаметар:
10.89cm
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Тежина:
0.25kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
10.89cm
Бренд Име:
GFYSHIP
Име На Модел:
За EBC FA209
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Позиција:
Задните
ОЕМ Кодот:
GFY - FA209
Име На Модел:
Мотоцикл накладките комплет
Количина:
1 пар
Дали трговија на големо:
Да , ве Молиме контактирајте ме ако е потребно
Една Апликација:
За MOTO GUZZI 1400 Калифорнија Туринг SE
Една Година:
До 2015
Апликацијата две:
ТРИУМФ Ракета III 2300cc Ракета III Класичен
Година Втора:
2004-2009

Слични производи

Тие поседуваат добри издржливост и изведба без разлика дали се одржи или ладни, суви или влажни...

Добредојдовте на нашата продавница, добредојдовте на големо...Обезбедување на квалитет, Лажни еден compensa

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.Ако објектот е вратени затоа што купувачот одби

Добро манипулирање и стабилност со голема брзина.Еднаква боја, материјали и производство се детаљориен

Опрема Shift МенувачотПакет : 1pc на конзолатаЦел Боја Опција : како сликИзработени во Тајван CAKEN CNC Алуминиу

Мотоцикл Прилагодливи Количка за Проширување CNC Алуминиумска Шасија Спојки Држела За SUZUKI Специфични :

Сите наши делови се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни

Сосема нов и многу лесно за инсталација Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.· М

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни email директно , сите п

Погодни За : За сите мотоцикли со 7 / 8" 22mm Стандард handlebar изгледа вака : шупливи , tubu larИспорака : Земјата Вре

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Добредојдовте на нашата продавница, добредојдовте на големо...Обезбедување на квалитет, Лажни еден compensa

Ние ќе ви обезбедиме со задоволителна услуга, како е можно поскоро.•Ако не го прифати превозот време ,ве

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА!Ние продаваме нови објекти директно од фабриката во Азија Откако ќе ја напуш

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Тие може да се користи на двете леано железо и челик дискови. Зголемување на роторот живот...

Материјал : ABS пластикаСостојба : 100% сосема новБои : јасноQuanlity : 1 парПакетот вклучува : пар од Страна Стра

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Без оглед на вашите потреби или предлози,можете да не контактирате преку нашата online услуги на клиентит

Директни ОЕМ fitmentПакет : 1 Пар x накладките (Како на сликата)ZP Сопирачки произведува три типа на накладкит

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со дизајн, развој и производство на мотоцикл дел

Добредојдовте на нашата продавница, добредојдовте на големо...Обезбедување на квалитет, Лажни еден compensa

* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантиран

Please wait...