0
clear
  • За Јамаха XT225 XT250 /SEROW 225 250 1986 - 2015 CNC Стожерот Кочница Спојки Држела Мотокрос 8 Бои Замена 1999 година 1997 1995
  • -20%
  • -20%
За Јамаха XT225 XT250 /SEROW 225 250 1986 - 2015 CNC Стожерот Кочница Спојки Држела Мотокрос 8 Бои Замена 1999 година 1997 1995

За Јамаха XT225 XT250 /SEROW 225 250 1986 - 2015 CNC Стожерот Кочница Спојки Држела Мотокрос 8 Бои Замена 1999

DEN 1391.52

Количината на стоката
Тековен

Сосема нов и многу лесно за инсталација. Тоа е многу популарна со луѓе кои сака менување на мотоцикли.
· Многу Непречено Движење
· Директна замена за акции се држела. Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!
Овој пар на сопирачките и спојката држела се компатибилни со модели (СО АКЦИИ ПРЕД ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР & Костур) :
За Јамаха
XT225/ SEROW 225 1986-2015
XT250/ SEROW 250 1986-2015
Спецификација :
· Врвен квалитет T6065-T6 ЦПУ Машински алуминиумски
· Боја : 8 Боја на Располагање за опции
· Пакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката psa (1 сет)
· Држела : 3 прсти
· Лост да се свитка нанадвор за да се спречи кршење во случај на несреќа
· Автоматско лост позиција реставрација обезбедува брзо опоравување од несреќата
· Ултра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба, висок квалитет и прецизност.(Ве молиме не го споредите вашиот држела со нашите слики, понекогаш на сликите, не се ист модел како наслов, само го купуваат според насловот)
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.
3-прст дизајниран држела одговара најмногу луѓе, својата CNC површината држела се глатко и да се чувствувате поудобно. ние брод тоа држела само како нашите наслов, ако ви треба друг модел, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме тоа.Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .

Детални карактеристики

боја:
Злато, Портокал, Сребрена, Црвена, Сина, Зелена, Црна, Сива
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Висина:
3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
За XT225 XT250 /SEROW 225 250 1986 - 2015
Специјални Функции:
СТОЖЕРОТ
Објектот Ширина:
2cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Бренд Име:
ELFRhino
Објектот Должина:
9cm
is_customized:
Yes
боја:
Сино/Црна/Сива/Сребрена/Зелена/Gold/Црвен/Портокал

Слични производи

Опрема Shift МенувачотПакет : 1pc на конзолатаЦел Боја Опција : како сликИзработени во Тајван CAKEN CNC Алуминиу

Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни email директно , сите п

Ние и Ветуваме на оваа Кочница Cluth Рачката е со највисок квалитет во Кина пазарот ,ние ви препорачуваме д

Тие може да се користи на двете леано железо и челик дискови. Зголемување на роторот живот...

Тие поседуваат добри издржливост и изведба без разлика дали се одржи или ладни, суви или влажни Јаглеро

Опис : *Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет*Материјал : алуминиум CNCБоја : како на сликата шоуFitment : За

Јаглерод Керамички Патот Соединение влошки се еволуцијата на оригиналот, сега, со повисока содржина на

Материјал : ABS пластикаСостојба : 100% сосема новБои : јасноQuanlity : 1 парПакетот вклучува : пар од Страна Стра

Бидете сигурни да додадете ни за вашите омилени листа! Проверете го нашиот други предмети!За : HISUN250 Сект

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со дизајн, развој и производство на мотоцикл дел

* Брзо Обновување на Сопирање Моќ за време влажни.Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантиран

Добро манипулирање и стабилност со голема брзина.Еднаква боја, материјали и производство се детаљориен

Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Топли или ладни, влажни или суви, висока или ниска брзина, тие го даде истиот постојано сопирање перформ

Непречено прогресивна и контролирано сопирање со исклучителни лост одговор Ние брод на пакет рок од 24

Добредојдовте на нашата продавница, добредојдовте на големо...Обезбедување на квалитет, Лажни еден compensa

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Сите наши делови се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Директни ОЕМ fitmentПакет : 1 Пар x накладките (Како на сликата)ZP Сопирачки произведува три типа на накладкит

Без оглед на вашите потреби или предлози,можете да не контактирате преку нашата online услуги на клиентит

Мотоцикл накладките За SUZUKI др 600 650 750 800 Задна Кочница Влошки За ЈАМАХА DTZ 125 Tenere / Tenere 8990 Моторни Задните н

1 приоритет.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информ

Please wait...