0
clear
  • За SUZUKI GSF 650/1200/1250 РАЗБОЈНИК GSF1250 GSX650F GSX1250F Мотоцикл Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница Спојки Лост Т+R
  • -20%
  • -20%
За SUZUKI GSF 650/1200/1250 РАЗБОЈНИК GSF1250 GSX650F GSX1250F Мотоцикл Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница Спојки Лост Т+R

За SUZUKI GSF 650/1200/1250 РАЗБОЈНИК GSF1250 GSX650F GSX1250F Мотоцикл Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница

DEN 1535.52

Количината на стоката
Тековен


Мотоцикл Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела
Состојба : Нова, Висок Квалитет
Материјал : CNC 6061 Палка Алуминиум
Функција : Проширување & Виткање
Објектот е лесно да се инсталира без инструкции
Бојата може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.
Боја : како на сликата прикажани
Ако сакате други бои, ве молиме контактирајте со нас
Fitment : SUZUKI GSX 650 F 2009-2015 SUZUKI GSX 1250 F 2010-2014 SUZUKI GSF 650 РАЗБОЈНИК 2005-2012 SUZUKI GSF 1200 РАЗБОЈНИК 2001-2006 SUZUKI GSF 1250 РАЗБОЈНИК 2007-2014
( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )
пакет содржи : 1 кочница лост и 1 спојки рачката

Детални карактеристики

Објектот Ширина:
6cm
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Име На Модел:
LSS0011-TR
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Должина:
15cm
Бренд Име:
ДИВЈАК
Објектот Тежина:
0.36kg
Објектот Висина:
1.5cm
Специјални Функции:
Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела

Слични производи

Директни ОЕМ fitmentПакет : 1 Пар x накладките (Како на сликата)ZP Сопирачки произведува три типа на накладкит

Материјал : ABS пластикаСостојба : 100% сосема новБои : јасноQuanlity : 1 парПакетот вклучува : пар од Страна Стра

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба Хуан F & R Дебеломер) До 2015 Нула S (ZF9.Совршен за

Материјал : ABS пластикаСостојба : 100% сосема новБои : јасноQuanlity : 1 парПакетот вклучува : пар од Страна Стра

Совршен за сопирање под сите јава услови влажна, сува, топла или ладна Хуан F & R Дебеломер) До 2015...

Опрема Shift МенувачотПакет : 1pc на конзолатаЦел Боја Опција : како сликИзработени во Тајван CAKEN CNC Алуминиу

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Превозот на трошоците направени се за вас.,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со диз

1 приоритет.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информ

Гаранција : Сите наши накладките се целосно гарантирана од било какви дефекти и ние имаме не quibble размен

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Тие може да се користи на двете леано железо и челик дискови. Зголемување на роторот живот Совршен за се

* Овие сопирачки се погодни за општи или комунални употреба.* Идеален за брзо велосипедисти.За GFYШенжен GF

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до

1.Importduties,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на

Тие поседуваат добри издржливост и изведба без разлика дали се одржи или ладни, суви или влажни Јаглеро

Сите наши делови се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни

Опис : * Полуметални соединенија работи и во сите услови.Ако објектот е вратени затоа што купувачот одби

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни тр

Погодни За : За сите мотоцикли со 7 / 8" 22mm Стандард handlebar изгледа вака : шупливи , tubu larИспорака : Земјата Вре

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Состојба : 100% Сосема Нов Материјал:Алуминиум Легура Функција:6 позиции со прилагодливи Lenght : Виткање : 5

Please wait...