0
clear
  • Нови 54mm цилиндар клипот комплет & стегне уред за Јамаха YBR125 YB125SPD YB125ED XT125X XT125R YB125SPD YBR125ESD 5VL-E1310-00
  • -20%
  • -20%
Нови 54mm цилиндар клипот комплет & стегне уред за Јамаха YBR125 YB125SPD YB125ED XT125X XT125R YB125SPD YBR125ESD 5VL-E1310-00

Нови 54mm цилиндар клипот комплет & стегне уред за Јамаха YBR125 YB125SPD YB125ED XT125X XT125R YB125SPD YBR125ESD

DEN 3167.52

Количината на стоката
Тековен

Нови 54mm цилиндар клипот комплет & стегне уред за Јамаха YBR125 YB125 SPD YB125 ED XT125 X XT125 R YB125 SPD YBR125 ESD 5 VL-E1310-0 0
Спецификација : Овој производ е погоден за YBR125 YB125 SPD YB125 ED Понесе 54mm. Производи како што е прикажано. Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве Молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор. Како Професионални скутер / мотоцикл делови на кина, на снабдувачот за 10years, Ние извршуваат со висок квалитет и конкурентна цена.

Детални карактеристики

Објектот Дијаметар:
12cm
Име На Модел:
YBR125
Објектот Тежина:
1.1kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Функција
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE
Тип На Објект:
Мотор За Ладење & Додатоци
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10cm
Зафатнина (ml):
125cc
Објектот Ширина:
15cm
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Должина:
15cm

Слични производи

хидрати одговара за MIKUNI Carburetor 26mm Dirt Bike Xsport Thumpstar Carby vergaser

Висок квалитет на вратило за Minarelli НА6 MBK XLimit50 XPower50 0003Спецификација : Производи како што е прикажаноСовет

70cc Голема Понесе Цилиндар Барел Комплет за PEUGEOT Speedake Squab SV 50 TKR Бесни R10 R12 TKR Бесни Trekker Патот 50cc 47mm / 12mmСпец

Производ Детали : Состојба : новаТип : Предните Тркала Имајќи КолекцииПроизводителот Дел Број : 413310Компа

Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.Гаранција & О

Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за сло

Висок квалитет на вратило и заеднички вратило за RIEJU MRX RR50 RS1 Еволуција 50 SMX 50 Скок Minarelli НА6 2 TСпецификациј

60cc Клипот Комплет & Клипот Прстен за Minarelli 50 НА6 НА3 4 5 44mm / 12mm Спецификација : НА6 60cc 44mm Клипот Комплет Напра

Пакет ќе вклучуваат 44 компјутери вентил shims Состојба : 100% Сосема Нов од 1.48 мм Дијаметар Вентил Комплет Shim

Времето за испорака е познато како што е подолу : ЗемјаПрибл.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ак

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите Купувачот треба да го врати произв

Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ако имате било какви про

ние секогаш се добијат попуст или подарок за вторатакупат клиенти кои ни даде позитивни повратни инфор

Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.

Според нашето искуство, ние листа на можни пратката време во табелата подолу : ЗемјаКина Пошта Испорака

Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за в

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријав

Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адрес

торба парче500mm 1000mm Масло ЦревоM10 Шарени стипса inum КонекторОд Дијаметар : 7,6 МИЛИМЕТРИИнтер Дијаметар : 3.4

52.4 mm ЦИЛИНДРИЧЕН МОТОР ОБНОВА КОМПЛЕТ КИНЕСКИ 110 CC C110 ROKETA TAOTAO РБС АТВ DIRT BIKEСпецификација : Овој производ

Гаранција & Одржување : Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ).48 мм Дијаметар

нови carburetor 30мм PWK 2мозочен удар трки станот страна на ОЕМ го замени ОКО замени keihin mukuni . хидрати ЦРНА БОЈА

Please wait...