0
clear
  • 10PCS DC12V 70RPM минијатурни DC опрема моторни Сала брзина, мерење на моќност tools / медицинска опрема / DIY прибор за моторни
  • -20%
  • -20%
10PCS DC12V 70RPM минијатурни DC опрема моторни Сала брзина, мерење на моќност tools / медицинска опрема / DIY прибор за моторни

10PCS DC12V 70RPM минијатурни DC опрема моторни Сала брзина, мерење на моќност tools / медицинска опрема /

DEN 2390.40
DEN 2080.00

Количината на стоката
Тековен


Среќен Фенер Фестивал Топли, нежни живот. САД$54.5-204 66.50 US$54.5-204 261.00 US$54.5-204 191.00 US$54.5-204 117.00 US$54.5-204 100.00 US$54.5-204 128.00 US$54.5-204 160.00 US$54.5-204 165.00 US$54.5-204 107.00 US$54.5-204 200.00 US$54.5-204 160.00 US$54.5-204 154.00 US$54.5-204 105.20 US$54.5-204 189.00 US$54.5-204 204.00 US$54.5-204 148.00 US$54.5-204 208.00 US$54.5-204 110.00 US$54.5-204 115.40 US$54.5-204 142.00 US$54.5-204 136.00 US$54.5-204 160.00 US$54.5-204 128.00 US$54.5-204 97.00 US$54.5-204 110.00 US$54.5-204 106.00 US$54.5-204 150.00 US$54.5-204 153.00 US$54.5-204 241.00 US$54.5-204 577.00 US$54.5-204 289.00 US$54.5-204 104.00 US$54.5-204 240.00 САД$54.5-204 200.00 US$54.5-204 249.00 US$54.5-204 203.00 US$54.5-204 119.50 US$54.5-204 126.00 US$54.5-204 155.00 US$54.5-204 83.90 US$54.5-204 137.00 US$54.5-204 936.00 US$54.5-204 156.00 US$54.5-204 249.00 US$54.5-204 234.60 US$54.5-204 187.50 US$54.5-204 725.00 US$54.5-204 200.00 US$54.5-204 757.00 US$54.5-204 128.70 US$54.5-204 533.00 US$54.5-204 358.60 US$54.5-204 165.00 US$54.5-204 270.00 US$54.5-204 235.00 US$54.5-204 99.00 US$54.5-204 120.00 АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ 54.5-204 245.50 US$54.5-204 328.00 US$54.5-204 788.00 US$54.5-204 191.00 US$54.5-204 414.52 US$54.5-204 797.88 US$54.5-204 180.00 US$54.5-204 108.60 US$54.5-204 275.00 САД$54.5-204 202.00 US$54.5-204 124.10 US$54.5-204 170.00 US$54.5-204 256.40 US$54.5-204 336.80
Појас дупка о, моторот може да биде позитивен и негативен, позитивен и негативен може да биде напон VOUT е сала излез.

Детални карактеристики

сертификација:
CCC
Тип:
Микро Мотор
Изградба:
Постојан Магнет
Commutation:
четка
Заштита На Функција:
Целосно Ограден
Постојана Струја(A):
0.1 А
Излезна Моќност:
W
Напон(V):
12v
Број На Модел На:
HN-27GMB-1525Y
Употреба:
Домашен Уред
Ефикасност:
Други

Слични производи

Напредни возачот модел MD450 (нови ажурирани модел наместо M542.Поврзани Пребарување на Насочена stepper мотор

Превозот Логистика : Кина Пост,хонг конг Пост,Singpost,DHL,Fedex,ТНТ,итн Испорача време : Обично 1535 дена ,тоа ќе би

Како Stepper Моторни Возачот, CR06250 Користи 3 фаза 115 за да 230 V AC Серво Мотор vs tb6560 Stepper Моторни Контролер за Сло

Име на производ Stepper Мотор Тип 4Фаза 5Жица Напон DC 6 V Отпорни 1 Ohm Брзина 1000 PRM Вратило Големина 4.95 x 10мм / 0.2" x

1 КОМПЈУТЕР Замена на делови Картер E320 B мотор, гасмоторни собранието, багер делови гас за моторниНапоме

Ве молиме да оставите позитивен фидбек.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.4 : Д

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Среќен Фенер Фестивал Топли, нежни живот САД$54.5204 66.50 САД$54.5204 200.00 АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ 54.5204 245.50 САД$54.5204 202.00

Брзо Да се Купи Доо не е одговорен за 200 KppsПулсот ТипПулсот + Насока, фаза + Б фаза, CCW пулсот + Г.174Арматура i

Добредојдовте на wantaimotor продавницаОваа ставка вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Nema 17 stepper мотор со 70ozво одржување на

H30R1 со посебен притисок се префрлите од вториот жица подобри и може да ги заменува старите H30R1 verion intergrated

Broduct Прирачник : [ Вози напон ] DC 512 V [ Работат на струјата] ≤1.2 A [Брзина спектар] 0% 100% [Обратна...

Одлична Вест од Wantaimotor! Брод од нашите Германија магацин, во рок од 35 дена за добивање производи! само за 1

MY6812 100 W12 / 24 V мали surf електричен скутер четка DC МоторНапон : од 12 / 24v Номинална моќност : 100 W Не оптоварувањ

Или pls наведете прогласена за да се избегнат непотребни проблеми на царина Сите производи од нашата про

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Карактеристики : Sensorless кабина откривање Екстраниска моторни бучава нуди одлични спокојство Оптимизира

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Добредојдовте во мојата продавница!Сакате да имате добар шопинг!Одлична Вест од Wantaimotor! Брод од Германи

Модел 57 HS76 Број на фаза 2фаза Број на линии 2жица Фаза напон 2.4 v Фаза тековната 3А вртежен момент 1.8 М Н...

Please wait...