0
clear
  • 5Pcs A3984SLPTR-Т A3984SLPT TSSOP24 DMOS Microstepping Возачот со Преведувач Нови и оригинални
  • -20%
  • -20%
5Pcs A3984SLPTR-Т A3984SLPT TSSOP24 DMOS Microstepping Возачот со Преведувач Нови и оригинални

5Pcs A3984SLPTR-Т A3984SLPT TSSOP24 DMOS Microstepping Возачот со Преведувач Нови и оригинални

DEN 535.20

Количината на стоката
Тековен


Pls контактирајте со нас пред да нарачате. Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет. исто така,..може да се прифати листата истрага.

Детални карактеристики

Слични производи

TS2641 N31 E64 Ротари Енкодер Преведување BRX SmartsynНе парк 23 месеци на цел

Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозо

Ве молиме да оставите позитивен фидбек.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.4 : Д

Одлична Вест од Wantaimotor! Брод од нашите Германија магацин, во рок од 35 дена за добивање производи! само за 1

8 НА 256micro Мелење Engraver Милиони САД$ 440.Оптоварување регулатива : товарот од 0 до 100% 4 збег одбор : DB25 САД Бесп

Напредни возачот модел MD450 (нови ажурирани модел наместо M542.Поврзани Пребарување на Насочена stepper мотор

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Како Stepper Моторни Возачот, CR06250 Користи 3 фаза 115 за да 230 V AC Серво Мотор vs tb6560 Stepper Моторни Контролер за Сло

Карактеристики : Sensorless кабина откривање Екстраниска моторни бучава нуди одлични спокојство Оптимизира

Melzi 2.0Процесор : ATMEGA1284 P (Sanguino компатибилен)Сите завртки конектори без лемењеМикро SD картичка слот за GCode

Име на производ Stepper Мотор Тип 4Фаза 5Жица Напон DC 6 V Отпорни 1 Ohm Брзина 1000 PRM Вратило Големина 4.95 x 10мм / 0.2" x

Име на производ DC Насочена Моторни Оценет Напон 12 V DC Излезна Брзина 5300 RPM Вози Вратило Кол 2mm / 0.08" Моторни

)Пакување(слично како што е подолу)Функција Опис на планетарните stepper моторни nema 17 : Ниско ниво на бучава

******************** ** **** На крајот на оваа опис на производот ********************** **Планетарните опрема моторни Специфик

Please wait...