0
clear
  • Нов и Оригинален R8508-45 Екран на Допир брод со DHL или FEDEX
  • -20%
  • -20%
Нов и Оригинален R8508-45 Екран на Допир брод со DHL или FEDEX

Нов и Оригинален R8508-45 Екран на Допир брод со DHL или FEDEX

DEN 3168.00

Количината на стоката
Тековен


Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Времето за испорака е приближно :
Сад / Велика Британија / Австралија 7-14 дена.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
Источна Европа може да потрае и до 16-30 работни дена. Нашите производи се широко се користи за медицински и индустриска опрема, истражувањето покажува, машини, опрема, индустриска контрола, човек-машина, индустриска автоматизација, интегрирани работна станица, Киоск, ПОС, ЦПУ итн.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Канада 7-25 работни дена.
Имаме фабрика да се направи на сите видови на екран на допир панел кој вашето барање.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка. И ние добар инженер тим за поддршка на нашите клиенти се поправат технологија проблем секогаш. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. Ние сме wholesales и производителот во оваа област. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.,LTD е професионална екран на допир панел, LCD панел, УХМР, PLC , Серво Мотор снабдувачот во медицински и индустриски контрола поле.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
R8508-45
Тип На Мотор:
Екран На Допир

Слични производи

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Превозот Логистика : Кина Пост,хонг конг Пост,Singpost,DHL,Fedex,ТНТ,итн Испорача време : Обично 1535 дена ,тоа ќе би

Среќен Фенер Фестивал Топли, нежни живот САД$54.5204 66.50 САД$54.5204 200.00 АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ 54.5204 245.50 САД$54.5204 202.00

Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден !Вашето задоволство е наша цел,ве моли

Автоматско половина тековната функција Корисниците можат да ги поставите на drive преку SW4 автоматско пол

MY6812 100 W12 / 24 V мали surf електричен скутер четка DC МоторНапон : од 12 / 24v Номинална моќност : 100 W Не оптоварувањ

Пакетот Вклучува : 2 ПАРЧИЊА DC Мотори, 2 ПАРЧИЊА Фан НожевиБоја : СинаГолемина : 20*15*25mmAxial должина : 8mmДијаме

Брзо Да се Купи Доо не е одговорен за 200 KppsПулсот ТипПулсот + Насока, фаза + Б фаза, CCW пулсот + Г.174Арматура i

Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.Во ретки случа

2 Тековната, 128 MicrostepВоведНа DQ542 MA е економски microstepping возачот врз основа на патентираната технологија на

Одлична Вест од Wantaimotor! Брод од нашите Германија магацин, во рок од 35 дена за добивање производи! само за 1

Добредојдовте на wantaimotor продавницаОваа Ставка вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Nema 34 Stepper Мотор со 765ozво (5.4 Н м) одржу

1 BUC — 23 HS 57x51 mm Stepper Моторот 2.8 Еден 1.1 NmОпшта Спецификација : Чекор Агол : 1.8 стеInductance : 2.2 мз Дијаметар : 6.35 mm

Добредојдовте во мојата продавница!Сакате да имате добар шопинг!Одлична Вест од Wantaimotor! Брод од Германи

Или pls наведете прогласена за да се избегнат непотребни проблеми на царина Сите производи од нашата про

Среќен Фенер Фестивал Топли, нежни живот САД$54.5204 66.50 САД$54.5204 200.00 АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ 54.5204 245.50 САД$54.5204 202.00

Име на производ DC Насочена Моторни Оценет Напон 12 V DC Излезна Брзина 5300 RPM Вози Вратило Кол 2mm / 0.08" Моторни

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Please wait...