0
clear
  • 3 линии Постојана брзина LINIX Опрема редуктор моторни 80JB15G10 YN15-25 Забавување на нови оригинални
  • -20%
  • -20%
3 линии Постојана брзина LINIX Опрема редуктор моторни 80JB15G10 YN15-25 Забавување на нови оригинални

3 линии Постојана брзина LINIX Опрема редуктор моторни 80JB15G10 YN15-25 Забавување на нови оригинални

DEN 8160.00

Количината на стоката
Тековен


Здраво Драги Сите,
добредојдовте на нашата продавница.ние нудиме најдобар quanlity &цена & зедницата за вас. ве молиме доаѓаат
за да го најдете производот што треба и да се потврди цел. ве молиме оставете масажа
со вашата e-mail адреса, така што ќе може да одговори побрзо. се разбира.ако не можете да најдете
производот треба ,ве молиме ги споделите со нас .Со цел да се спаси двете страни проверка
време ние ви препорачуваме клиентот нудат јасна слика детали подобро (напред назад лево десен до
надолу) откако ќе се потврди ние може да се направи ред со вас , сите што треба да направите за само
направи чекор како што ви кажав .
Answer : ___________________________ NOTE :
1 ве Молиме потврдете превозот адреса & телефон & име правилно , стоките ќе бидат испорачани според информациите што ви се нуди.
2.Ве молиме бидете сигурни дека информациите за контактот правилно, така што можеме да ве контактираме во време ако има нешто треба да контактира со вас.
3.превозот дена зависи од спонзор , ние не може да го контролира превозот дена .
4.Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност наплаќа од вашата земја. Ако ги локалните обичаи се задржи стоката.ве молиме контактирајте царинската да царинење asistant Позитивни.
5.Ако добиете стоки и ништо лошо ве молиме да ни остават целосна ѕвезда feeback.или имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Негативни feeback.
Се надеваме дека може да се изгради долг бизнис coperation односи!!
сакате да имате среќен шопинг!

Детални карактеристики

Commutation:
четка
Постојана Струја(A):
a
Број На Модел На:
80JB15G10 YN15-25
Тип:
Опрема Мотор
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
r/m
Изградба:
Постојан Магнет
Заштита На Функција:
Капе-доказ
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Употреба:
Автоматизација
is_customized:
Yes

Слични производи

Модел 57 HS76 Број на фаза 2фаза Број на линии 2жица Фаза напон 2.4 v Фаза тековната 3А вртежен момент 1.8 М Н...

Напредни возачот модел MD450 (нови ажурирани модел наместо M542.Поврзани Пребарување на Насочена stepper мотор

Среќен Фенер Фестивал Топли, нежни живот САД$54.5204 66.50 САД$54.5204 200.00 АМЕРИКАНСКИ ДОЛАРИ 54.5204 245.50 САД$54.5204 202.00

Melzi 2.0Процесор : ATMEGA1284 P (Sanguino компатибилен)Сите завртки конектори без лемењеМикро SD картичка слот за GCode

***** Опис : ***** Машина за Шиење Моторни 220 V 180 W 0.9 Со Нога Контрола 220 VAC 180 Watts 0.9 Amp 10000 RMP ***** Испорака : ***** Брод

Добредојдовте на wantaimotor продавницаОваа Ставка вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Nema 34 Stepper Мотор со 765ozво (5.4 Н м) одржу

Опис : работен напон : DC10v DC 50 V Номинална струја : 40 A(Максимална излезна струја) Контрола на Моторни Енерг

Брзо Да се Купи Доо не е одговорен за 200 KppsПулсот ТипПулсот + Насока, фаза + Б фаза, CCW пулсот + Г.174Арматура i

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

8 НА 256micro Мелење Engraver Милиони САД$ 440.Оптоварување регулатива : товарот од 0 до 100% 4 збег одбор : DB25 САД Бесп

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

H30R1 со посебен притисок се префрлите од вториот жица подобри и може да ги заменува старите H30R1 verion intergrated

MY6812 100 W12 / 24 V мали surf електричен скутер четка DC МоторНапон : од 12 / 24v Номинална моќност : 100 W Не оптоварувањ

HW02 Грејач популарна грејач во Кинески топли кади.HW02 топла када грејач направени од страна на SFUL.Должина

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Име на производ DC Мотор Модел FFN20 Работен Напон DC 1.56 V Оценет Напон DC 3 V Брзина 25000 RPM Големината на Телото 1

Одлична Вест од Wantaimotor! Брод од нашите Германија магацин, во рок од 35 дена за добивање производи! само за 1

Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.Во ретки случа

Име на производ DC Насочена Моторни Оценет Напон 12 V DC Излезна Брзина 5300 RPM Вози Вратило Кол 2mm / 0.08" Моторни

)Пакување(слично како што е подолу)Функција Опис на планетарните stepper моторни nema 17 : Ниско ниво на бучава

1 BUC — 23 HS 57x51 mm Stepper Моторот 2.8 Еден 1.1 NmОпшта Спецификација : Чекор Агол : 1.8 стеInductance : 2.2 мз Дијаметар : 6.35 mm

Бесплатен Превозот SHUA OMA YIJIAN бренд 6006 D моторни неблагодарна работа контролер коло плоча возачот одбор з

Карактеристики : Sensorless кабина откривање Екстраниска моторни бучава нуди одлични спокојство Оптимизира

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

DC220 V Dc мотор, топката лого, пред и по поврзани со AC220 V напојување може да се користи по rectifier мост.【Оценет

Или pls наведете прогласена за да се избегнат непотребни проблеми на царина Сите производи од нашата про

Добредојдовте во мојата продавница!Сакате да имате добар шопинг!Одлична Вест од Wantaimotor! Брод од Германи

Please wait...