0
clear
  • Banjo Гром М12 x 1.25 Алуминиум Banjo Завртки Кочница Адаптер AD63004 сино/црна
  • -20%
  • -20%
Banjo Гром М12 x 1.25 Алуминиум Banjo Завртки Кочница Адаптер AD63004 сино/црна

Banjo Гром М12 x 1.25 Алуминиум Banjo Завртки Кочница Адаптер AD63004 сино/црна

DEN 239.52

Количината на стоката
Тековен


Banjo Гром М12 x 1.25 Алуминиум Banjo Завртки Кочница Адаптер AD63004 сино/црна
Произведени со користење алуминиумски легури кои ги исполнуваат или надминуваат минималните барања за црево фитинзи. Секоја компонента е прецизност-машински за точната tolerances за непроблематична перформанси.
ЕДНА големина : М12 x 1.25
Боја : сина/црна
Материјал : Алуминиум
Примена : универзална
Ве молиме слободно контактирајте со нас кога постои комбинација цел и би сакал да брод од експрес до врата,ние може да се прилагоди цена за вас пред исплата,благодарам многу.

Детални карактеристики

Објектот Тежина:
0.01kg
Година:
Универзална
Име На Модел:
AD63004
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
ELPDLRACINGSPORT
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Специјални Функции:
врска
Зафатнина:
Никој
Нема. на Цилиндри:
Никој
Материјал:
Алуминиум легура
боја:
Сино/Црна
ЕДНА големина:
M12x 1.25
Примена:
Универзална

Слични производи

Се врати превозот на трошоците се на одговорност на клиентот.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.

Улогата на кислород сензор : Употребата на каталитички конвертори за да се намали издувните гасови на м

Улогата на палење серпентина : Систем за палење најчесто се користи неконтактирајте со систем за палење

Нашите H Зрак поврзување прачки карактеристики4340 (40 Cr Ni Mo A) Авиони квалитетен челикCNC машински сите повр

Стегачот користи Нерѓосувачки Челик хардвер за долготрајни, корозијаслободен изглед Нерѓосувачки Чел

Ефектот на бензин инјектор,Млазницата е еден од клучните делови на моторот, неговите работни услови дир

ОЕМ 2706031010 12 V / 100 A Алтернатор за 1 GRFELAND CRUISER (LJ12, KDJ12, KZJ12, GRJ12, TRJ12) 4.0

10 Женски Одблесокот На 6 Машки Црна / Црвена / Сина Алуминиум Редуктор Фитинг АдаптерНа ЕДНА нишка е посе

НА 6 Масло за Гориво Фитинзи Елоксирани Алуминиумски Гориво Адаптер за 90 степени Женски НА Вртливата Adapt

Улогата на палење серпентина : Систем за палење најчесто се користи неконтактирајте со систем за палење

Нашите H Зрак поврзување прачки карактеристики4340 (40 Cr Ni Mo A) Авиони квалитетен челикCNC машински сите повр

П : Може ли да се добие попуст ако јас цел повеќе?A : Да, доколку имате повеќе нарачки, ве молиме контактира

Ефектот на бензин инјектор,Млазницата е еден од клучните делови на моторот, неговите работни услови дир

Ефектот на бензин инјектор,Млазницата е еден од клучните делови на моторот, неговите работни услови дир

AN4 Директно Црево Крајот AN4 45 Степен Вртливата Фитинг Адаптер за Полнење AN4 Најлон Плетенка Црна Трки Мас

Алуминиум AN12 25мм Менгеме Црево Крајот на Гориво Црево Линија Крајот Покрие Менгеме Finisher Фитинг Црвена С

Нашите H Зрак поврзување прачки карактеристики4340 (40 Cr Ni Mo A) Авиони квалитетен челикCNC машински сите повр

AN88 Е Директно Црево Крајот 45 Степен Вртливата Масло Црево Фитинзи Крајот Комплет AN8 Нерѓосувачки Челик

заврши цилиндар на главата собранието 1110164390 1110164390 11101 64390 908 781 908781 за тојота 2.2 L L ENGIEN : 2cte 3cteДел број : 11101643

Ефектот на бензин инјектор,Млазницата е еден од клучните делови на моторот, неговите работни услови дир

Улогата на кислород сензор : Употребата на каталитички конвертори за да се намали издувните гасови на м

Улогата на палење серпентина : Систем за палење најчесто се користи неконтактирајте со систем за палење

Ефектот на бензин инјектор,Млазницата е еден од клучните делови на моторот, неговите работни услови дир

Please wait...