0
clear
  • ZB101JC-V56/10.1 инчен 1280x800 16:10 Целосен Приказ VGA HDMI USB Сигнал Оброк,Индустриски,Медицински Отпор Touch Monitor LCD Екран
  • -20%
  • -20%
ZB101JC-V56/10.1 инчен 1280x800 16:10 Целосен Приказ VGA HDMI USB Сигнал Оброк,Индустриски,Медицински Отпор Touch Monitor LCD Екран

ZB101JC-V56/10.1 инчен 1280x800 16:10 Целосен Приказ VGA HDMI USB Сигнал Оброк,Индустриски,Медицински Отпор

DEN 5760.00

Количината на стоката
Тековен

Ако имате ова барање,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви обезбедиме со навремено и внимателен услуга!【 продажба#ichawk&com (Замени"#" со"@"; "&" со".(518000) E-mail : sales# ichawk&com; (Замени"#" со"@"; Замени"&" со". - Add : Junzijiayuan А,Jingtian Патот,Xintian заедница,Guanlan,Longhua,Шенжен,Кина.БРЕНД : i Chawk; (Default нема ЛОГОТО,користење неутрални бренд пратки) ПРОИЗВОД РЕЖИМ : ZB101 JC-V56; (Default нема или режим на користење неутрални режим пратки) СЛУЧАЈ МАТЕРИЈАЛ/во БОЈА : Пластика/Црна; ДОПИР ФУНКЦИЈА : Да; (Четири жица отпор допир) ПАНЕЛ ТИП : 10.") Ali Express Продавница : https : //ichawktech.") 】 ★★★ ПОСЕБНА ЗАБЕЛЕШКА ★★★ Оваа страница само покажува спецификација на производот и параметри за нашите постоечки производ,но ние може да понуди OEM/ODM за вас,сега може да се прилагоди вклучуваат : ЛОГО/Производ Модел/Случај Материјал/Додади Контакт Функција/Додади го вградениот Звучник/Додади Далечински Управувач Функција/База Стил/Големина на Екранот/Интерфејс Тип/Моќност Тип/Инсталација на Чекање(Wall-висат/Вградени/Open-рамка),итн.com; (Добредојдовте Колекција)
.Ние сме специјализирани за развој,производство и продажба : Мали и средни LCD монитор/Возило монитор/Индустриски монитор/Security monitor/Рекламирање следење на Високо-технолошки претпријатија,ние во Шенжен, Кина,следново е нашата контакт информации,доколку е потребно,го Поздравуваме вашиот совет во секое време : Lanny Tian (Бизнис Менаџер) Шенжен i Chawk Развој на Технологијата Co.") Offcial веб-Сајт : www#ichawk#com ;(Замени"#" со".,можат да бидат прилагодени за вас(Но треба да се исполнат барањата на MOQ).58 Кг; (Рачни мерења на локации,може да има некои грешки) VESA КОМПАТИБИЛЕН : 75x75mm; БАЗА ТИП : Рог форма,може да се прилагоди нагоре и надолу; MEUN ЈАЗИК : Кинески,македонски,руски,италијански,шпански,француски,германски и други осум јазици; ГАРАНЦИЈА ПОЛИТИКА : Екран гаранција 1 година,целиот хардвер гаранција 3 години; ПАКУВАЊЕ ЛИСТА : Следење*1/адаптер*1/База*1/USB кабел*1/VGA кабел*1/Допир возачот CD*1/англиски јазик спецификација*1;
★★★ СПЕЦИЈАЛЕН ПОТСЕТНИК ★★★
ЛОГО/Производ Модел/Случај Материјал/Додади Контакт Функција/Додади го вградениот Звучник/Додади Далечински Управувач Функција/База Стил/Големина на Екранот/Интерфејс Тип/Моќност Тип/Инсталација на Чекање(Wall-висат/Вградени/Open-рамка),итн.

Детални карактеристики

Интерфејс Тип:
HDMI
Производи Статус:
Акции
Резолуција:
1280 x 800
Време На Одговор:
5ms
Сооднос На Контрастот:
800
Бренд Име:
iChawk
Пиксели Теренот:
0.248 mm
Панел Тип:
TFT
Функција:
Екран На Допир
Почетен Датум:
2016 година
Примена:
Десктоп
Црна и Бела Време на Одговор:
3 ms
Број На Модел На:
ZB101JC-V56
Приказ На Односот На:
16
Вертикален Агол На Гледање:
170°
Осветленоста:
400cd/m
Хоризонтална Агол На Гледање:
170°
Екран Тип:
Widescreen
Вградениот Звучник:
Yes
Сооднос На Контрастот:
800
Големина На Екранот:
10.1 Инчен
Интерфејс:
AV/BNC/HDMI/USB/VGA
Ознака На Производот:
10.1 инчен 1280x800 16

Слични производи

3090 работни дена да го друга земја.Замена / Размена Ние прифаќаме размена / замена на ставка во рамките на

Рамката е интегриран со печатени плочки на табла која содржи линија на IRLed диоди и фото transistors скриени за

37 инчи usb интерактивни допир фолија филм преку стакло, Навистина 6 точки на допир екран фолијаОсетлив На

10 точки на допир капацитивни екран на допир за следење 1280*800 индустриски PCAP touch screen монитор со AV / BNC / VGA / HDM

Стакло партиции4 вграден нано жица мрежа е сензорот мрежа, што може прецизно позиционирање раце допир а

една година гаранција4.0 до верзија Тоа се користи сензори технологија, лесно да ги промените некоја да bu

Рамки штитови на делови fromthe операцијаСупер предности за 40 инчи 6points IR multi touch screen : 6points допир (Multi touch) Подд

47" 6 поени IR(Инфрацрвениот) Multi Touch Екран 16 : 9 Сооднос за LED TV / Монитор, возачот слободни, plug and playИнфраред Ек

5 WСертификација На ПроизводиCE,FCC,ROHSEMCEN6100061 : 2007 EN6100063 : 2007+A1 : 2011Апликации1 2 или погоре ( кернел veersionA203.100% пр

20" инчи (Дијагонално Мерено) АнтиОтсјај Приватност Филтер за широк екран(16 : 9) Компјутер со LCD МониториХо

Рамката е интегриран со печатени плочки на табла која содржи линија на IRLed диоди и фото transistors скриени за

Нема механички компоненти со долг животИндустриски температура опсег : 20 °C до +Уметност и Sci FiВисоко нив

Лесен за употреба или инсталација, и Едноставно да се постави за допир фолија4 Друг е постојана верзија,

Shop / Продавница прозорецот прикажува2.Глувчето функција со Зумирате / одзумирате и ротација.17 mmстакло до

40 инчи 40" IR multi touch screen рамка / Вистински 6 поени инфраред екран на допир за полнење / Голем екран на допир п

200m V rmsГолемина над 52"(52" не е вклучен) : надворешни ACDC моќност адаптерИнтерфејсFull Duplex USB 2.5 мм Х 2,5 mmВандало

снабдување на оем&odm цел, независно П В одделение ,3 пати на квалитет проверка,2 Издржливи флексибилен touch

Карактеристики : 1.Нови генерички Универзална Приватност Екран Филтер2.Спречување и заштита на вашиот LCD

Секој од IRLed диоди и фото transistors) е поставено на спротивната страна за да се создаде мрежа на невидлива ин

Филм сензор е зелена технологија, производ, има високо ниво на транспарентност, лесни и тенки.17 mmThruglass до

2 поени за Multitouch, Поддршка TUIO & Win МајчинПрецизни touch & реално време на одговорНапредни функцииНиска потро

Please wait...