0
clear
  • Mini Cooper Пенкало Диск У Диск 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB USB Симпатична Мини Автомобили USB Флеш Диск PenDrive USB Стик USB Диск, У Диск
  • -20%
  • -20%
Mini Cooper Пенкало Диск У Диск 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB USB Симпатична Мини Автомобили USB Флеш Диск PenDrive USB Стик USB Диск, У Диск

Mini Cooper Пенкало Диск У Диск 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB USB Симпатична Мини Автомобили USB Флеш Диск PenDrive

DEN 344.64
DEN 310.00

Количината на стоката
Тековен

Ви благодариме!
Ако има било какви проблеми или прашања во врска ќе ги нарачате, ве молиме контактирајте usby е-мејл или trademanager,Ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа.Корисниците се одговорни за 2-начин на превозот обвиненија за било вратени предмети. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 4 GB е околу 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. 128 MB е за 120 MB . 1 GB е за 950 MB . 32 GB е за 29 GB . Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, Со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Сите предмети има 3 години гаранција. 8 GB изнесува околу 7.
Пакување детали 1 Единица USB Флеш Диск и 1 Единица Транспарентен Торба
1. 128 G1 B е за 120 GB .
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни conidtions како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација. 16 GB е околу 14,8% GB . Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Ако објектот е неисправен употреба од страна на техничка причина,може да се испрати назад до нас за Нова.Ве молиме, напишете ја заврши адреса,име и презиме(особено руски Пријатели),телефонот
број без"-" или простор, и пост код, така што можеме да брод од вашата стока што е можно
како е можно. 64 GB е за 58 GB . Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.Ако се земе голема количина,ве молиме да ни кажете комерцијална вредност,ние ќе ви помогнат да напишете
вредност како што се бара за да се избегне данок во вашата земја, но, се надевам дека ќе може да се разбере дека Ние
не сме одговорни за било обичај или увоз доход.

Детални карактеристики

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
Бренд Име:
Temtacin
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Времето на пазарот:
Мај-13
производ тежина:
20g
Тип На Производ:
Флеш Диск
Стил:
ѓердан
Број На Модел На:
м-серија
Материјал:
Пластични
Пакет:
Yes
Енкрипција:
No

Слични производи

(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.USB флеш диск е правилно признаени од страна на мојот компјутер,но

0 Memoria Usb Стик Флеш Картичка 256 GB 512 GB КарактеристикиКапацитети : Капацитети : 1 GB,8 GB,16 GB,32 GB,64 GB,128 GB,256 GB,512 GB,1 TB

57 MB1024 MB= 1 GB30,517.(4) 100% КК тестирање помина пред превозот Потоа можете да изберете кој метод сакате да го отв

7 ММ Caddy : Кликни тукаВе молиме проверете слики за повеќе деталиЌе добиете : 1 * Хард Диск CaddyЛаптоп диск, ха

Можете исто така да користите управување со уредот за да се провери вашиот уред статус.(3)ве Молиме бидет

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот ades4 Предмети ќе бидат брод EMS, DHL, UPSот, Fedex, ТНТ, по

информации .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : цен

(1)Кликнете на start Windows иконата.(2)ве Молиме, не користете повеќе USB уреди во исто време за да се избегне мож

Спецификација : Предмет : 3.5" Хард Диск, лентаДел No : F9541 NF467 H9122 G9146 MF666D981 C F9541 3.5" Хард диск фах / Caddy / Sled / Загр

shockproof, dustproof,АнтистатичкиЖените може да се влага, прашина, нечистотија блокирање надворВисока еластичн

Ви благодариме.(2)ве Молиме, не користете повеќе USB уреди во исто време за да се избегне можноста од недов

Спецификација : F830 C KF248 САС 2.5" хард диск фах / caddy / sled / заградата за Сервери 1900 1950 1955 2900 2950пакување : 1pcs hdd Л

Можете исто така да користите управување со уредот за да се провери вашиот уред статус.Како можам да се

Добредојдовте во мојата продавница!USB 2.0 Заверена Капацитет пресметка2 GB Вистински капацитет За 1.80 GB4 GB В

Превозот од DHL, UPSот, Fedex, ТНТ е потребно помалку време.ПлаќањеPaypal, Кредитна Картичка, Western Union, преведување

Како можам да се отстрани за безбедност мојот USB Флеш диск во Windows работа системи?Следниве чекори ќе ви п

Зошто USB флеш диск реалниот капацитет не е точен капацитет?Флеш меморија продавачите се користи децимал

детали за производот1.Целосна алуминиумски домување,многу бои комбинација 3.Ако инсталирате друг нешиф

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Микро USB 3.0 да MAC SSD комплет Производот е Micro USB 3.0 интерфејс

3gp,ектМузика:.1 mmБоја:Сребро.0Опис:За Apple мобилни производ проширување, за пренос на податоци,СТАН изг

Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се по

Испорака : 1 Повеќето наредби ќе биде предаден во рамките на 25 работни дена по исплата потврда.Оперативе

Please wait...