0
clear
  • LED Floodlight 50W 30W 20W Ultal Тенка Предводена од Поплави Светлина центарот на Вниманието Projecteur led Exterieur 230V Надворешен Ѕид Светилка IP65
  • -20%
  • -20%
LED Floodlight 50W 30W 20W Ultal Тенка Предводена од Поплави Светлина центарот на Вниманието Projecteur led Exterieur 230V Надворешен Ѕид Светилка IP65

LED Floodlight 50W 30W 20W Ultal Тенка Предводена од Поплави Светлина центарот на Вниманието Projecteur led

DEN 445.44
DEN 356.00

Количината на стоката
Тековен

Име на производ : ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина ПРЕДВОДЕНА Emitter Моќ : 10w 20w 30w 50w 100w Работа Напон : AC220 V Светлост : 100 LM/W 100% Сосема Нов. Школка Материјал : Висока Јачина Алуминиум Покрие Материјал : 5mm Висока Јачина Стакло Зрак Агол : 120 степен Боја Temp : 6000~6500 K(Кул Бело) ИЛИ 3000-3500 K (Топло Бела) Водоотпорен : IP65 Време животниот век : 50.000 часови

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
10W, 20W, 30W, 50W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Стил:
Модерна
База Тип:
Никој
Заштита Ниво:
IP65
сертификација:
CE,RoHS
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Повод:
Плоштад
Напон:
240V
Име:
Focos LED 220v надворешноста
Водоотпорен:
led floodlight ПРЕДВОДЕНА од 10W
floodlight 50w:
место led exterieur

Слични производи

Производ Параметри Модел : LLT20999 Напон : AC85265 V Моќ : 10 W LED чип : КРИ CRI : 90 Емитуваат боја : Бела, Топло Бела, Пр

ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Спецификација : 30 W LED Floodlight Чип Бренд : Epistar Моќност : 30 WДимензија : 230*185*135mm

2016 година Топла Продажба IP65 отворено 0.5 m линеарна led лента ѕид миење со 18pcs 1w lumiled led светилки DC24v Р / G / B / W /

Нови Пристигнување 3 M5 M LED String Светлина самовила светла Празник Божиќ Свадба Партија ДекорацијаКаракте

2017 Најновиот Производ 5 W Led Пејзаж Отворено Осветлување Водоотпорен IP65 Лед Градина Двор Светлина КОЧАН L

Купувачот Совети : 1 Слики кои покажуваат во нашата продавница е да се преземат врз основа на вистинскат

Нова надградба 2m=20 LEDs вештачки цвеќиња string светла Новина Зголеми Цвет Самовила светлина свадба декорац

5 M 20leds Свадба 6 CM Голема Зголеми Цвет LED Букет String Светла AC110240 V Шарени Роса Божиќ Партија Градина Спалнат

12800 соларна светилкаICOCO Сончевата Светлина Protable Соларна Светилка за Преносни Сијалица Светлина Сончева

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

Моден 10 M led string светла со 100led топката AC220v топката светлина празник свадба декорација светилка Фестивал

ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Спецификација : 300 W LED Floodlight Чип Бренд : Epistar Моќност : 300 W Боја : Бела,Топло

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Транзит пати може да се разликув

ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Спецификација : 50 W LED Floodlight Чип Бренд : Epistar Моќност : 50 WДимензија : 285*235*140mm

Празник на Светлината Божиќ Декорација Светла Луксузни рачно изработени Вештачки Цреша led Светло Дрво H

Преносни Мултифункционални Соларна маса Светилка со 12 LED Соларна Маса Светло Опис : Оваа соларна светил

Ако сеуште имате било какви прашања во врска со плаќање,се Чувствуваат слободни да контакт.8 cmПакет тежи

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Спецификација : 200 W LED Floodlight Чип Бренд : Epistar Моќност : 200 W Боја : Бела,Топло

ZESOL refletor led 50 W потоп светлината 220 V 100 W IP65 водоотпорен отворен осветлување градина светлаПроизвод : ПРЕДВ

Спецификации : Тип : Празник На СветлинатаLED Количина : 200 LEDsТопката Големина : 2.2x1.6 cmСветлината Должина : 2

18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставувањеП

Бренд Име : Velainwom Употреба : Одмор Сертификација : CCC,CE,Ro HS Главата Број : 100 главата Должина:2м / 5m / 10m Карак

Please wait...