0
clear
  • 10M Водоотпорен led String Светлина Отворено градина Дом Божиќ Декоративни божиќ Самовила светлина жица завеса отворено осветлување ЕУ приклучок
  • -20%
  • -20%
10M Водоотпорен led String Светлина Отворено градина Дом Божиќ Декоративни божиќ Самовила светлина жица завеса отворено осветлување ЕУ приклучок

10M Водоотпорен led String Светлина Отворено градина Дом Божиќ Декоративни божиќ Самовила светлина жица завеса

DEN 773.28
DEN 727.00

Количината на стоката
Тековен


Нови водоотпорен отворен led string светла LED Светилки завеси ктв бар неонски светла жица завеса отворено осветлување ЕУ приклучок
Приклучок стандардна испрати ЕУ приклучокот, а други приклучокот, ве молиме оставете порака. Влезен напон : 220 (V) Модел : YG 10 ориз светла string Тип : string светла
Пакување големина : 8 * 10 * 12 Водоотпорен : Да Пакет на услуги, вклучувајќи : 1 x 10m LED string светла Со мало поле

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
сино, шарени, бела, предупредуваат бела
Бренд Име:
Halojaju
Обликот:
Круг
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
Број На Модел На:
015042114001
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Тип На Објект:
Монистра
боја:
Жолта, сина, жолта, зелена, боја, црвена
Должина:
10M
Wattage:
15W
Производот Категорија:
божиќ светла
Број На Модел На:
божиќ декорација,свадба декорација
Производот:
самовила светла
Име:
Надворешна Светлина
is_customized:
Yes
тип 1:
Божиќ декорација
тип 2:
божиќ светла

Слични производи

18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставувањеП

Купувачот треба да се Ние не се обидуваме да се одговори што е можно побрзо Тоа е невозможно да се третир

ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Спецификација : 30 W LED Floodlight Чип Бренд : Epistar Моќност : 30 WДимензија : 230*185*135mm

Нова надградба 2m=20 LEDs вештачки цвеќиња string светла Новина Зголеми Цвет Самовила светлина свадба декорац

Опис На Производот : Батеријата Кутија Управувана Powered by 3 AA батерии (Не се Вклучени) Лесно да се земе над

Опис На ПроизводотДраг пријател, ако купите 100pcs или повеќе, молам контактирајте ме, јас го измените цена

Спецификации : Тип : Празник На СветлинатаLED Количина : 200 LEDsТопката Големина : 2.2x1.6 cmСветлината Должина : 2

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Политика За НаплатаНие прифатени се врати, сепак предмети може да се врати до 7daysпо стигнат до купувачот

Нови Пристигнување 3 M5 M LED String Светлина самовила светла Празник Божиќ Свадба Партија ДекорацијаКаракте

Материјал : Пластични Боја : Бела Префрлете го режимот : ПИР сензор Откривање агол : 140 степен Откривање н

5 M 20leds Свадба 6 CM Голема Зголеми Цвет LED Букет String Светла AC110240 V Шарени Роса Божиќ Партија Градина Спалнат

СпецификацииСветлина тело материјал : ABSОсветлување време : > 8 часаВодоотпорен : IP68Соларен панел : 2 V / 120

Полнење : 1 x NiМЗ 1000 m Ah Батерија вклучени. Овие енергетски ефикасни, ниска одржување соларни светилки дод

Моден 10 M led string светла со 100led топката AC220v топката светлина празник свадба декорација светилка Фестивал

ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Спецификација : 20 W LED Floodlight Чип Бренд : Epistar Моќ : 20 WДимензии : 180*140*110mm Боја

2016 година Топла Продажба IP65 отворено 0.5 m линеарна led лента ѕид миење со 18pcs 1w lumiled led светилки DC24v Р / G / B / W /

ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Спецификација : 300 W LED Floodlight Чип Бренд : Epistar Моќност : 300 W Боја : Бела,Топло

ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Спецификација : 200 W LED Floodlight Чип Бренд : Epistar Моќност : 200 W Боја : Бела,Топло

Име на производ : ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина ПРЕДВОДЕНА Emitter Моќ : 10w 20w 30w 50w 100w Работа Напон : AC220 V Свет

Опис На ПроизводотИме на производ : ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина бела / топло белаLED Emitter Моќ : 10w 20w 30 50wР

соларна светилкаСоларна Енергија Led диоди Отворено водоотпорен Градина Пат по Скалите Светилка Светли

Производ Параметри Модел : LLT20999 Напон : AC85265 V Моќ : 10 W LED чип : КРИ CRI : 90 Емитуваат боја : Бела, Топло Бела, Пр

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Спецификација : 200 W LED Floodlight Чип Бренд : Epistar Моќност : 200 W Боја : Бела,Топло

ZESOL refletor led 50 W потоп светлината 220 V 100 W IP65 водоотпорен отворен осветлување градина светлаПроизвод : ПРЕДВ

Please wait...