0
clear
  • САД Стил 2M 20 LED диоди 3AA Батеријата Напојува Скелет ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светилки ноќта на Вештерките Празник Божиќ Партија
  • -20%
  • -20%
САД Стил 2M 20 LED диоди 3AA Батеријата Напојува Скелет ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светилки ноќта на Вештерките Празник Божиќ Партија

САД Стил 2M 20 LED диоди 3AA Батеријата Напојува Скелет ПРЕДВОДЕНА од Бакарна Жица Самовила String Светла Светилки

DEN 287.52
DEN 244.00

Количината на стоката
Тековен


Политика За Наплата
Ние прифатени се врати, сепак предмети може да се врати до 7days
по стигнат до купувачот рака. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ние ќе Брод вашата Нарачка Од Времето, Но Датумот на Породување е само зависи од Превозот Метод со Кој ќе го изберете! Ако ви треба објектот итно, pls контактирајте со нас да се надополни на превозот услуга на други шпедиција со плаќање дополнителна надградба на такси. Ние ќе ги остават пораки кога таму е задоцнување во превозот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Поради лошите временски услови и празници, Можеби постојат и некои задоцнување. Затоа што тоа ќе потрае 7-20days од Кина Царинските на вашиот Царинската, и тоа може да потрае некое време за обработка, во Пост канцеларии и Обичаи.Спецификации : * Работи на 3 АА батерии (НЕ се вклучени) * 20 Висок Квалитет Led диоди Со Акрилна Пластика * Избор : Тиква /Американската Ѕвезда/Скелет /Лилјак/Јавор Оставете/Star Цвет/Дијамант/Зрнца/Кукли * Бакарна жица ,Сребрена Жица,Црна Жица * Жица должина : 2 Метри ,Батерија Жица Должина : 0. Ние сакаме да знаеме за вашите сугестии и мислења за нашите производи и услуги со вашиот повратните информации.3 М *Useage : Божиќ ноќ на Вештерките Свадба Одмор Партија Украсување Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. тоа ќе биде потребно подолго време од други превозот компанија,но тоа е зошто тоа е толку брилијантен цена!над сите,вашиот предмет ќе се преземат добра грижа и кога ќе ја добијат,pls потврди испорака на aliexpress. Па, се надеваме, не оставајќи никаква негативна или неутрална повратни информации, бидејќи на долг време на превозот.На прв, ќе испрати пари за да Aliexpress веб-сајт, откако ќе ги примите објект, на Aliexpress веб-сајт може да се испрати на вашата исплата, па вашата исплата е 100% сигурен !
Превозот и Предавање
Бесплатен Превозот од кина пост.

Детални карактеристики

Wattage:
Silver Wire
Тип На Објект:
Монистра
Извор На Енергија:
DC
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Број На Модел На:
R-1001
Обликот:
Срцето
Напон:
6V
Бренд Име:
ADAINA
Употреба:
Празник,Божиќ, свадба,Партија
Должина:
2M
боја:
Покажувајќи како што е подолу
Карактеристики:
отворено string светлина
сертификација:
CE, CCC,FCC
Осветлување Растојание:
10cm
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Тело Материјал:
Бакар
Напон:
4.5V

Слични производи

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Транзит пати може да се разликув

Празник на Светлината Божиќ Декорација Светла Луксузни рачно изработени Вештачки Цреша led Светло Дрво H

2016 година Топла Продажба IP65 отворено 0.5 m линеарна led лента ѕид миење со 18pcs 1w lumiled led светилки DC24v Р / G / B / W /

5 МБоја На КабелТемно ЗеленаИзвор На ЕнергијаСоларен Погон ,3 AAA 1000 m AH МиNH Батеријата ИнсталиранГолемина

Ние не сакаме било спор,ако имате било какви прашања во врска со нашите предмети, ве молиме контактирајт

Моден 10 M led string светла со 100led топката AC220v топката светлина празник свадба декорација светилка Фестивал

Опис На Производот : Батеријата Кутија Управувана Powered by 3 AA батерии (Не се Вклучени) Лесно да се земе над

ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Спецификација : 300 W LED Floodlight Чип Бренд : Epistar Моќност : 300 W Боја : Бела,Топло

Светлото ќе се исклучи по 15 секунди без движење, ако луѓето остануваат активни во сензор областа на свет

ZESOL refletor led 50 W потоп светлината 220 V 100 W IP65 водоотпорен отворен осветлување градина светлаПроизвод : ПРЕДВ

Објаснување : Ова е високо 43cm, 20cm дијаметар големини цена Постојат и други димензии висина 50cm, со дијаме

Производ Параметри Модел : LLT20999 Напон : AC85265 V Моќ : 10 W LED чип : КРИ CRI : 90 Емитуваат боја : Бела, Топло Бела, Пр

Опис На ПроизводотИме на производ : ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина бела / топло белаLED Emitter Моќ : 10w 20w 30 50wР

12800 соларна светилкаICOCO Сончевата Светлина Protable Соларна Светилка за Преносни Сијалица Светлина Сончева

Преносни Мултифункционални Соларна маса Светилка со 12 LED Соларна Маса Светло Опис : Оваа соларна светил

Висока Моќност, висока лумен, со висок квалитет 2.

Бренд Име : Velainwom Употреба : Одмор Сертификација : CCC,CE,Ro HS Главата Број : 100 главата Должина:2м / 5m / 10m Карак

ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Спецификација : 30 W LED Floodlight Чип Бренд : Epistar Моќност : 30 WДимензија : 230*185*135mm

Полнење : 1 x NiМЗ 1000 m Ah Батерија вклучени. Овие енергетски ефикасни, ниска одржување соларни светилки дод

СВЕТЛО КОНТРОЛА : се Собираат сончевата енергија во денот време, автоматски блиц во текот на ноќта.5 во (D

ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Спецификација : 20 W LED Floodlight Чип Бренд : Epistar Моќ : 20 WДимензии : 180*140*110mm Боја

Почитувани Клиенти,Добредојдовте на CESPEX, ние сме специјализирани ПРЕДВОДЕНА од производителот уште од

ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Спецификација : 200 W LED Floodlight Чип Бренд : Epistar Моќност : 200 W Боја : Бела,Топло

Нова надградба 2m=20 LEDs вештачки цвеќиња string светла Новина Зголеми Цвет Самовила светлина свадба декорац

Please wait...