0
clear
  • Топла Продажба За Peugeot 2008 2014 2015 година автомобил тело пред Светлина светилка детектор рамка стап стил ABS Хром покрие трим делови 2pcs
  • -20%
  • -20%
Топла Продажба За Peugeot 2008 2014 2015 година автомобил тело пред Светлина светилка детектор рамка стап стил ABS Хром покрие трим делови 2pcs

Топла Продажба За Peugeot 2008 2014 2015 година автомобил тело пред Светлина светилка детектор рамка стап

DEN 1226.40
DEN 1092.00

Количината на стоката
Тековен

Ви благодариме. Ви благодариме!
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од , можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе ви одговори Што е можно поскоро.Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и такси Превозот. Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот.
Било какви други прашања, ве молиме погледнете на овој линк , Можеби тоа може да ви помогне.Ние ќе ви испратиме Следење на број по е-пошта. На превозот надомест е платена од страна на купувачот.net/en (како што се e Packet, Кина Пост, dhl и други курир)
П : како да Ја купите за заштита на времето истекува, она што можам да направам?
О : Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака и проверете ја вашата цел следење, па вашите пари нема да одат на моја сметка.Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест. Ние ќе го прават истото за вас. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Ние не прифаќаме предмети кој е уништен од страна на човечкото однесување. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди.
П : дали има некој dos и donts за вистинска кожа?
О : - Избегнувајте перење
- Aviod оган
- Да се чува далеку за дожд и за сонце
- Moistureproof и aviod инсекти
- Aviod прекумерна тежина
- Aviod контакт со остар предмет и хемикалии
П : Не правиш промет на големо или пад на превозот?
A : Да, се разбира.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Специјални Функции:
декорација&заштитата и безбедноста на
Модел Година:
2014-2016
Објектот Должина:
1inch
Автомобил модел:
2008 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
0.35kg
Име На Модел:
HUN3652
Материјал:
ABS
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Висина:
1inch

Слични производи

4pcs / set НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ВРАТА SILL ЛЕНТА за 2014 2015 SUZUKI SCROSSОпис : КОРИСТАТ ЗА : SCROSS SUZUKI 2014 2015 Состојба : 100% Со

Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги зад

Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот Ние ќе ви одг

6889 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и ценатаАко Не изберете "Бродови Од : Кина", Без

За Kia Sportage 2016 2017Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : За KIA Sportage 201

Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен.Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување

Пакување & ИспоракаСекој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите informationon

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Време на испоракаСад1030 работни д

​Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : За Peugeot 3008 GT 2017 2018Опис : Со

Ние работиме од 9 : 00 часот и 6 : 00pm Пекинг Време Се надевам дека таа доаѓа во добра состојба Ве молиме да НЕ

За Превозот : Ние сме доверлив и искрен.Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии.Ние не м

pls инсталирате внимателно За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве мо

ЗАБЕЛЕШКААко Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезд

5 M x 60mm x 25 mmТежина : 1.3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме по

Овој опис, само за Пост Воздух Mail Shpping.Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги ис

ЗАБЕЛЕШКААко Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезд

Please wait...