0
clear
  • Топла продажба За PEUGEOT 3008 2013 2014 2015 автомобил стил гарнитури покрие трим ABS Хром задните главата климатизација Штекер Пропустливи 1pcs
  • -20%
  • -20%
Топла продажба За PEUGEOT 3008 2013 2014 2015 автомобил стил гарнитури покрие трим ABS Хром задните главата климатизација Штекер Пропустливи 1pcs

Топла продажба За PEUGEOT 3008 2013 2014 2015 автомобил стил гарнитури покрие трим ABS Хром задните главата

DEN 473.76
DEN 421.00

Количината на стоката
Тековен

Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот. Ние ќе ви одговори Што е можно поскоро. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Вашето мислење е многу важна за нас.
Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање : alipay, виза, запад унија, банкарски трансфер , и др.net/en (како што се e Packet, Кина Пост, dhl и други курир)
П : како да Ја купите за заштита на времето истекува, она што можам да направам?
О : Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака и проверете ја вашата цел следење, па вашите пари нема да одат на моја сметка.
П : Кога ќе се организираме на испорака?
A : Нормално, ние ќе брод цел во 1-2 работни дена (48 часа) еднаш плаќањето е завршено, Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас во секое време.) или погрешно стоки, но секако ние ќе ги провери сè внимателно и потврди тоа е во добра состојба, Ако нема прашања, ние ќе ви ги даде на наплата наскоро откако ќе добиете предмети. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот (клиентот треба да им понуди на дигитални фото на продавачот за каква било поплака за нас да направат истрага.Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест. Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст.
П : дали има некој царина?
A : Нормално ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др.
П : Ако јас не сум задоволен со производ, може да не се врати назад?
A : Ние прифати врати и целосна наплата од редовни 7 дена, 15 дена по денот на приемот на предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да ја испратите назад или напуштање на негативен фидбек.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Должина:
1cm
Име На Модел:
APTER5603
Објектот Дијаметар:
1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Висина:
1cm
Модел Година:
2013-2015
Специјални Функции:
Декорација, заштита и безбедност
Материјал:
ABS
Бренд Име:
GUANG-E
Автомобил модел:
3008
Објектот Ширина:
1cm

Слични производи

Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги зад

Некои одземјата 2660 дена Ако производот е надвор од акциите, тоа ќе биде предаден во рок од 7 дена...

Ние работиме од 9 : 00 часот и 6 : 00pm Пекинг Време Се надевам дека таа доаѓа во добра состојба Ве молиме да НЕ

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадСите објектот може да се врати за размена

pls инсталирате внимателно За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве мо

​Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : За Peugeot 3008 GT 2017 2018Опис : Со

Ви благодариме!1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од дено

1 KGПогоденЗа ТОЈОТА Сиена XL20 MK2 2003~2010За ТОЈОТА Сиена XL30 MK3 2010~2016 годинаЗа ТОЈОТА Сиена Пред Deflector Топки Бра

9389 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и ценатаАко Не изберете "Бродови Од : Кина", Без

4pcs / set НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ВРАТА SILL ЛЕНТА за 2014 2015 SUZUKI SCROSSОпис : КОРИСТАТ ЗА : SCROSS SUZUKI 2014 2015 Состојба : 100% Со

Време на испоракаСад1030 работни денаОбединето Кралство / Австралија1035 работни денаКанада / Европа / Р

· Повратни информации е многу важно Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна.Позитивни Пов

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Време на испоракаСад1030 работни денаОбе

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок.Нарачки обработени навремен

6889 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и ценатаАко Не изберете "Бродови Од : Кина", Без

Ние ќе брод тоа во рамките на 17 работни дена по плаќање потврдена Овој опис, само за Пост Воздух Mail Shpping...

ЗАБЕЛЕШКААко Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезд

За Превозот : Ние сме доверлив и искрен.Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии.Ние не м

За BMW Серија 7 F01 F02 F03 F04 2009 2014 Година Карбонски Влакна Автомобил Покривот Купола Антена Aerials Налепници По

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Време на испоракаСад1030 работни д

Автомобил Стилизирање на Екстериер 8pcs ABS Хром Автомобил Врата се Справи со Капак Трим Sequins За BMW X1 F48 2016 2017

Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов о

Замена на предметот ќе бидат обработени и се испраќаат по враќањето и проверка на оригиналниот објект...

Име на производ Хром намали ленти хром опашка светлина покрие Големина 1 сет вклучени сите опашка светл

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

20062013 е корола ABS Пластика Unpainted Буквар Автоматскиот Автомобил на Задното Крило Усна Спојлер за Toyota е кор

ЗАБЕЛЕШКААко Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезд

Please wait...