0
clear
  • Вратата Sill Scuff Добредојдовте на Возилото Прагот Рефлексивни ПВЦ Налепници Добредојдовте Педали Покритие За Форд Фокус 2 MK2 4pcs Автомобил-стил
  • -20%
  • -20%
Вратата Sill Scuff Добредојдовте на Возилото Прагот Рефлексивни ПВЦ Налепници Добредојдовте Педали Покритие За Форд Фокус 2 MK2 4pcs Автомобил-стил

Вратата Sill Scuff Добредојдовте на Возилото Прагот Рефлексивни ПВЦ Налепници Добредојдовте Педали Покритие

DEN 1127.52
DEN 654.00

Количината на стоката
Тековен

Така на квалитетот
стандард не е иста како на оригиналните додатоци. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака. Повратни информации ве Молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек.Ние го прифатат плаќање преку alipay.Пакет : 4pcs по сет(2 за пред врата+2 за задната врата ) 4.боја : црвена,зелена,жолта,сина
Оваа одраз техника се базира на тековниот на светот повеќето напредни микро кристалните решетки рефлексивни зрачење технологија на мисловните материјал, рефлексивни интензитет, супер типичен рефлексивни сила може да достигне 300 CD/lx/м2.Ние прифаќаме alipay потврдена и confir
-med адреса. Русија : 35-55 дена да испорача. Можеби ние не сме вашиот најдобар избор. alipay ви овозможува да испратите плаќање брзо и безбедно на интернет. Азија област : Малезија, Тајланд, Сингапур, Индија, Шри Ланка, Филипини, 20-45 дена да испорача. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди
она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да нарачате. Во случај да добие погрешен произвед -cts се должи на превозот грешка, ве молиме контактирајте со нас за размена или наплата.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Обедини Државата 7-15 дена избави. Шпанија : 20-45 дена да испорача. Ако percel се враќа
за нас се должи на купувачот одбие да плати тие трошоци,ние не би ја испратите percel повторно освен ако купувачот го заврши оние такси и да ги плати сите врати и повторно да ја прати цена, купувачот не може да ја откаже нарачката или да бара враќање поради оваа причина.
Answer : ___________________________ Note : Оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација.
ви благодариме за вашето разбирање.Ако не примите објект во рок од 60 ДЕНА, ве молиме контактирајте со нас. Ако треба да се промени
вашата адреса, ве молиме промени во aliexpress прво пред да се плати.

Детални карактеристики

Материјал Тип:
Рефлексивни ПВЦ
Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
456
Поставување на Возило:
Автомобил Вратата Sill
Бренд Име:
muchkey
Производителот Дел Број:
123
Објектот Должина:
-
Објектот Ширина:
-
Специјални Функции:
декорирање и dustproof
Објектот Тежина:
-
Објектот Висина:
-
Другиот Дел Број:
789

Слични производи

ЗАБЕЛЕШКААко Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезд�

Одговара за LexIS200 199920043 Ние САМО полнење цена + превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополните

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадСите објектот може да се врати за размена

Време на испоракаСад1030 работни денаОбединето Кралство / Австралија1035 работни денаКанада / Европа / Р�

За Kia Sportage 2016 2017Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : За KIA Sportage 201

4pcs / set НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ВРАТА SILL ЛЕНТА за 2014 2015 SUZUKI SCROSSОпис : КОРИСТАТ ЗА : SCROSS SUZUKI 2014 2015 Состојба : 100% Со�

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

За BMW Серија 3 F30 F31 GT F34 F35 2012 2016 Година Карбонски Влакна Автомобил Покривот Купола Антена Aerials Налепници П

За BMW Серија 7 F01 F02 F03 F04 2009 2014 Година Карбонски Влакна Автомобил Покривот Купола Антена Aerials Налепници По�

ЗАБЕЛЕШКААко Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезд�

Ние работиме од 9 : 00 часот и 6 : 00pm Пекинг Време Се надевам дека таа доаѓа во добра состојба Ве молиме да НЕ

За Превозот : Ние сме доверлив и искрен.Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии.Ние не м

12851 Можеби додадете овие производи,Ве автомобил е повеќе кулЗАБЕЛЕШКААко Не изберете " Бродови Од : Кина

Опис на: 1 : Item Fitment: За Nissan Murano 2015 2016 Година 2 : Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) 3 :Состојба : 100% Сосема

Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се по�

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Време на испоракаСад1030 работни д

· Повратни информации е многу важно Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна.Позитивни Пов

Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас директно П : На производи ќе исчезнат или не?

​Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : За Peugeot 3008 GT 2017 2018Опис : Со

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет�

pls инсталирате внимателно За Повратни информации Кога сте задоволни со нашите производи и услуги, ве мо�

Секој од нашите производи ќе се закачите на автомобил слики, купувачите треба да проверите дали вашиот �

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Време на испоракаСад1030 работни денаОбе�

6889 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и ценатаАко Не изберете "Бродови Од : Кина", Без

Please wait...