0
clear
  • 1pc SEEYULE Мачка Peerking Автомобил Налепници Мотоцикл Decal Симпатична Цртан филм Рефлексивни Заден Прозорец Браник Вратата Налепница за Кола Камион
  • -20%
  • -20%
1pc SEEYULE Мачка Peerking Автомобил Налепници Мотоцикл Decal Симпатична Цртан филм Рефлексивни Заден Прозорец Браник Вратата Налепница за Кола Камион

1pc SEEYULE Мачка Peerking Автомобил Налепници Мотоцикл Decal Симпатична Цртан филм Рефлексивни Заден Прозорец

DEN 90.72
DEN 76.00

Количината на стоката
Тековен

1pc SEEYULE Мачка Peerking Автомобил Налепници Мотоцикл Decal Симпатична Цртан филм Рефлексивни Заден Прозорец Браник Вратата Налепница за Кола Камион Големина : Прибл. 15cm 12cm x Боја : Црна,Сребрена За Сребрена боја, тоа ќе покаже Сребро Белата во текот на Денот и Ноќта по одраз на светлината. Како да се Инсталира : Постојат 3 слоеви,првиот слој е налепница слој,на задната слој е сметководствената слој, На налепница, што е внатре. 1. Чистење на површината на автомобил позиција. 2. Излупете исклучување на налепница слој од сметководствената слој. 3. Ставете сметководствената слој на површината. 4. Преземање на вршење слој филм исклучување внимателно,на налепница, ќе остане на автомобилот. 5. Оставете го сам, без миење во рок од 24 часа. Како да се отстрани : Користете фен за коса да се загрее на налепница,потоа излупете исклучување на налепница лесно од автомобил. Пакет се вклучени : 1pc x автомобил налепница Пакет
На налепницата ќе бидат опфатени со меур заврши за да биде заштитен од штета. Тогаш тоа ќе биде спакувана во пластична кеса и да се испрати.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Animal Моделот
категорија:
Налепници
Име На Модел:
SY-CS-49
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Дијаметар:
11cm
Бренд Име:
SEEYULE
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Објектот Висина:
0.1cm
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Должина:
15cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Налепница
Цртан Филм Шема:
Мачка Peeking
боја:
СРЕБРЕНА,ЦРНА
Големина:
Approx. 15m x 12cm

Слични производи

Превозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддрш

Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитет на Материјал : Пластични + Најлон Лесен, едноставен, непо

Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место.Големина : нов стил 211 x 18mm

2) Гуангжу Qingfu Autoparts секогаш нудат шест месеци гаранција , тоа значи дека, дури и цел затворена по неколку

· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.5%Наплата / ЈаКанадаГо оценувате (време при

Главни производи вклучуваат различни модели на класичен бренд за Внатрешни Додатоци и Надворешност до

Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPSот врз основа на вашите барања и ние ќ

Ова е Универзална дел на вашиот Автомобил ,тоа може да го подобри извршувањето на вашиот автомобил и да

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

Водоотпорен Налепница за мотор decals автомобил stricker Лесно Да се Примени Внатрешноста Или Надворешноста с

3 D Алуминиум Магаре Логото Автомобил Прозорец Тело Налепница Амблем Decal воланот налепница Прибор Погод

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни

Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни

ЗА ISUZU DMAX 2012 2013 2014 2015 2016 ГОДИНАГенерално, речиси земја клиентот може да се добие на стоки за 625 дена по пор

Враќање и промена е сега на располагање Бидејќи фокус, па професионални.Ние ќе се фокусираме на автомоб

3 M Автомобил Тело налепница За Toyota Prado 20102017 Accesssories1、За Toyota Land Cruiser Prado 201020172、3 M Налепница Добар квалитет3

Објектот Fitment : Одговара за BMW MINI COOPER R56 Ставка Опис : Направени од Врвен Квалитет 5 D Јаглерод Влакна Винил

За промет на големо со цел над 150 ДОЛАРИ или до 10 парчиња, ПОПУСТ или СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ испорака се понуде

Производи име : Креативни Оди на Риболов, Едрење Автомобил НалепнициГолемина : 3 Големини за да изберете

comПлаќање : Ние го прифатат плаќање подолу : Ако купувачот има било прашање за плаќањето, ве молиме да ги

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за

Предмет Тип : Автомобил НалепницаБоја : Црна / БелаМатеријал : ВинилГолемина : 23cm*22cmТежина : 13gПакетот Вкл

Please wait...