0
clear
  • 15.5X10CM НЕ ГРИЖЕТЕ се, БИДАТ СРЕЌНИ Смешно Автомобил-стил, Винил Decal Автомобил Налепница S8-0673
  • -20%
  • -20%
15.5X10CM НЕ ГРИЖЕТЕ се, БИДАТ СРЕЌНИ Смешно Автомобил-стил, Винил Decal Автомобил Налепница S8-0673

15.5X10CM НЕ ГРИЖЕТЕ се, БИДАТ СРЕЌНИ Смешно Автомобил-стил, Винил Decal Автомобил Налепница S8-0673

DEN 90.24
DEN 54.00

Количината на стоката
Тековен

Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм. Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши.4 PX економски пакет (следење не е на располагање. Бидејќи фокус, па професионални. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.5 X10 CM НЕ ГРИЖЕТЕ се, БИДАТ СРЕЌНИ Смешно Автомобил-стил, Винил Decal Автомобил Налепница S8-0673 Овој производ е составен од три дела. Општи пристигнување време 15-60 дена Гаранција : 1.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната. Ставете Чекор :
1.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме перење на вашиот автомобил во 2-3 дена, ви благодариме! Превозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм.100% гаранции нови добра со добра состојба . Враќање и промена е сега на располагање.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не дозволувајте автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање). И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
15.5cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0cm
Модел:
Број / Писмо
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Објектот Висина:
10cm
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Име На Модел:
S8-0673
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница

Слични производи

УНИВЕРЗАЛНА ДЕКОРАТИВНИ АВТОМОБИЛ ПОКРИВ ВРВОТ АЈКУЛА ПЕРКА АНТЕНА АТАРОТ АНТЕНСКИ ТРИМ W / 3 M ЛЕНТА Точ

Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место.Големина : нов стил 211 x 18mm

Општи пристигнување време 1560 дена Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба .3 Откако вашиот

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Враќање и промена е сега на располагање Бидејќи фокус, па професионални.Ние ќе се фокусираме на автомоб

Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPSот врз основа на вашите барања и ние ќ

Водоотпорен Налепница за мотор decals автомобил stricker Лесно Да се Примени Внатрешноста Или Надворешноста с

3 M Автомобил Тело налепница За Toyota Prado 20102017 Accesssories1、За Toyota Land Cruiser Prado 201020172、3 M Налепница Добар квалитет3

· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.5%Наплата / ЈаКанадаГо оценувате (време при

За Нас : Ние не се земе нудиме на големо & количество цел, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информ

50cmx127cm 3 D Карбонски Влакна Винил Автомобил Заврши Лист се Тркалаат Филм Автомобил налепници Decals Автомоб

Секси Дама Автомобил Налепници Мода Авто Decals Дневна Соба Уметност Налепници Прозорец Ѕид Netbook Лаптоп До

Ова е Универзална дел на вашиот Автомобил ,тоа може да го подобри извршувањето на вашиот автомобил и да

Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.Ние ќе се обидеме потрудиме д

Состојба : 100% сосема нов Материјал : не ' рѓосувачки челик производи 2pcs

com / (За Aliexpres Стандард Превозот само) или www Ви благодариме Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена

Превозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддрш

2) Гуангжу Qingfu Autoparts секогаш нудат шест месеци гаранција , тоа значи дека, дури и цел затворена по неколку

Please wait...