0
clear
  • 17.1*14.8 CM Винил Животинско Автомобил Стил Автомобил Налепници Змеј Со Крилја Мода Decal Црна/Сребрена S1-2245
  • -20%
  • -20%
17.1*14.8 CM Винил Животинско Автомобил Стил Автомобил Налепници Змеј Со Крилја Мода Decal Црна/Сребрена S1-2245

17.1*14.8 CM Винил Животинско Автомобил Стил Автомобил Налепници Змеј Со Крилја Мода Decal Црна/Сребрена S1-2245

DEN 88.32
DEN 52.00

Количината на стоката
Тековен

Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.)
Гаранција :
1. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест.
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента.
Превозот :
1.100% гаранции нови добра со добра состојба . Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината. Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници .( Кога купувачот наредби за помалку од $7.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Бидејќи фокус, па професионални
. Враќање и промена е сега на располагање. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.8 CM Винил Животинско Автомобил Стил Автомобил Налепници Змеј Со Крилја Мода Decal Црна/Сребрена S1-2245
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
QYPF
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
S1-2245
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
17.1cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Животните
Модел:
Animal Моделот
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
14.8cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница

Слични производи

Ова е Универзална дел на вашиот Автомобил ,тоа може да го подобри извршувањето на вашиот автомобил и да

comПлаќање : Ние го прифатат плаќање подолу : Ако купувачот има било прашање за плаќањето, ве молиме да ги

Враќање и промена е сега на располагање Бидејќи фокус, па професионални.Ние ќе се фокусираме на автомоб

За Dodge Ram меморија 2500 Тешки Хром Сребро Логото на Предната Врата Амблем Nameplate Decals Сет на Две1.Големина : 270*1

11.5 cm*14cm Автомобил Стил Гладијатор Смешни Спортски Автомобил Налепници Винил Додатоци S20236Примена на нал

Состојба : 100% сосема нов Материјал : не ' рѓосувачки челик производи 2pcs

Автомобил Стил Врата се Справи со Капак рамка во Дресот на Врата Сад Трим sequins за Мерцедес Бенц A B C E ML кла

3 M Автомобил Тело налепница За Toyota Prado 20102017 Accesssories1、За Toyota Land Cruiser Prado 201020172、3 M Налепница Добар квалитет3

15.2*13.5 CM Bull Terrier Куче Симпатична Животно Decals Автомобил Стил, Мода Креативни Цртан филм Налепници Црна / Ср

Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитет на Материјал : Пластични + Најлон Лесен, едноставен, непо

Состојба : 100% Сосема нов Висок Квалитет на Многу добра заштита на вашиот автомобил и декорација...

9258368942231064 ТОПЛА ПРОДАДЕ парче парче парче парче парче парче пар парчеОпис : Име на Производ : Браник Авто

УНИВЕРЗАЛНА ДЕКОРАТИВНИ АВТОМОБИЛ ПОКРИВ ВРВОТ АЈКУЛА ПЕРКА АНТЕНА АТАРОТ АНТЕНСКИ ТРИМ W / 3 M ЛЕНТА Точ

Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" : Голф, Златица, Caddy, Passat, Поло, JettaОдговара за МерцедесБенц : А / Б / В / E / M / S К

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни

Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да

50cmx127cm 3 D Карбонски Влакна Винил Автомобил Заврши Лист се Тркалаат Филм Автомобил налепници Decals Автомоб

Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитет на Материјал : Пластични + Најлон Лесен, едноставен, непо

· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.5%Наплата / ЈаКанадаГо оценувате (време при

Генерално може да достигне 20 до 60 дена.9 CM Боксер Куче Автомобил Налепници Силуета Винил Decal Автомобил Ст

3 D Алуминиум Магаре Логото Автомобил Прозорец Тело Налепница Амблем Decal воланот налепница Прибор Погод

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

Please wait...