0
clear
  • 12.4*12.7 CM Poodle Куче Автомобил Налепници Симпатична Винил Decal Автомобил Стил Камион Декорација Црна/Сребрена S1-0853
  • -20%
  • -20%
12.4*12.7 CM Poodle Куче Автомобил Налепници Симпатична Винил Decal Автомобил Стил Камион Декорација Црна/Сребрена S1-0853

12.4*12.7 CM Poodle Куче Автомобил Налепници Симпатична Винил Decal Автомобил Стил Камион Декорација Црна/Сребрена

DEN 79.68
DEN 47.00

Количината на стоката
Тековен

Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Бидејќи фокус, па професионални
.100% гаранции нови добра со добра состојба .7 CM Poodle Куче Автомобил Налепници Симпатична Винил Decal Автомобил Стил Камион Декорација Црна/Сребрена S1-0853
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути. Враќање и промена е сега на располагање. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници .Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. Вашиот налепница има 3 делови : Хартија за Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента 1 Исчистите површината каде decal ќе бидат инсталирани 2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента.)
Гаранција :
1.
Превозот :
1. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. 4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината. Генерално може да достигне 20 до 60 дена. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот. 3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
QYPF
Налепница Сместување:
прозорецот
Име На Модел:
S1-0853
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
12.4cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Animal Моделот
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
12.7cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена

Слични производи

3 D Алуминиум Магаре Логото Автомобил Прозорец Тело Налепница Амблем Decal воланот налепница Прибор Погод

Секси Дама Автомобил Налепници Мода Авто Decals Дневна Соба Уметност Налепници Прозорец Ѕид Netbook Лаптоп До

11.5 cm*14cm Автомобил Стил Гладијатор Смешни Спортски Автомобил Налепници Винил Додатоци S20236Примена на нал

Превозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддрш

Ова е Универзална дел на вашиот Автомобил ,тоа може да го подобри извршувањето на вашиот автомобил и да

Општи пристигнување време 1560 дена Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба .3 Откако вашиот

ЗА ISUZU DMAX 2012 2013 2014 2015 2016 ГОДИНАГенерално, речиси земја клиентот може да се добие на стоки за 625 дена по пор

Опис 1.Оваа дожд веѓа е направен од ПВЦ 2.Лесно да се инсталира,доаѓа со 3 M Лепило 3.големина : 180mm60mm 4.Автомо

Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" : Голф, Златица, Caddy, Passat, Поло, JettaОдговара за МерцедесБенц : А / Б / В / E / M / S К

3 M Автомобил Тело налепница За Toyota Prado 20102017 Accesssories1、За Toyota Land Cruiser Prado 201020172、3 M Налепница Добар квалитет3

УНИВЕРЗАЛНА ДЕКОРАТИВНИ АВТОМОБИЛ ПОКРИВ ВРВОТ АЈКУЛА ПЕРКА АНТЕНА АТАРОТ АНТЕНСКИ ТРИМ W / 3 M ЛЕНТА Точ

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.5%Наплата / ЈаКанадаГо оценувате (време при

За Dodge Ram меморија 2500 Тешки Хром Сребро Логото на Предната Врата Амблем Nameplate Decals Сет на Две1.Големина : 270*1

Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да

Генерално може да достигне 20 до 60 дена.9 CM Боксер Куче Автомобил Налепници Силуета Винил Decal Автомобил Ст

Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за

Производи име : Креативни Оди на Риболов, Едрење Автомобил НалепнициГолемина : 3 Големини за да изберете

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,тоа се смета користии НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО ВРА

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни

Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со

1pc SEEYULE Мачка Peerking Автомобил Налепници Мотоцикл Decal Симпатична Цртан филм Рефлексивни Заден Прозорец Бр

Водоотпорен Налепница за мотор decals автомобил stricker Лесно Да се Примени Внатрешноста Или Надворешноста с

Please wait...