0
clear
  • Топката го Удри Автомобил Тело 3D Автомобил Налепници Прозорец Налепница Смешно Безбол, Тенис Фудбал Само Лепило Автомобил Стил Додатоци
  • -20%
  • -20%
Топката го Удри Автомобил Тело 3D Автомобил Налепници Прозорец Налепница Смешно Безбол, Тенис Фудбал Само Лепило Автомобил Стил Додатоци

Топката го Удри Автомобил Тело 3D Автомобил Налепници Прозорец Налепница Смешно Безбол, Тенис Фудбал Само Лепило

DEN 112.80
DEN 88.00

Количината на стоката
Тековен

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Па ве молиме контактирајте не за било какви проблеми. Нежно притиснете.Ви благодариме!
.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно. Со кул 3 D топката налепница, лесно го најдете вашиот автомобил во паркинг.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges. Ве молиме чувајте го сув рок од 24 часа.
Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Карактеристики : Целосно страшни автомобил налепници, единствен вистински топката дизајн.
Совети : Никогаш не миење на возилото во рок од 48 часа по инсталацијата! Никогаш не се стави на автомобил под жешкото сонце во рок од 48 часа по инсталацијата!
Пакет Содржи : 1 x 3 D Автомобил Налепница
1. Само кора својата paster, а потоа се држи на автомобил површината.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето. ПВЦ / ЕВА материјал, водоотпорен, сонце-доказ, може да се чува многу долго време, ако ти држи ги добро. Самолепливи, лесно да се отстрани, нема да се оштети автомобил или лево над лепак на автомобил. 3 Вид на Топка : Безбол, Тенис и Фудбал
Чекори : Чистење на автомобил тело и нека се исуши.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Име На Модел:
11307
Објектот Ширина:
18.7cm
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Бренд Име:
sikeo
Пакување:
Не Се Пакувани
Налепница Сместување:
Задните Шофершајбната
Материјал Тип:
ABS
категорија:
3D
Објектот Должина:
18.7cm
is_customized:
Yes

Слични производи

1pc SEEYULE Мачка Peerking Автомобил Налепници Мотоцикл Decal Симпатична Цртан филм Рефлексивни Заден Прозорец Бр

Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитет на Материјал : Пластични + Најлон Лесен, едноставен, непо

Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" : Голф, Златица, Caddy, Passat, Поло, JettaОдговара за МерцедесБенц : А / Б / В / E / M / S К

Водоотпорен Налепница за мотор decals автомобил stricker Лесно Да се Примени Внатрешноста Или Надворешноста с

Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да

Превозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддрш

Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPSот врз основа на вашите барања и ние ќ

Секси Дама Автомобил Налепници Мода Авто Decals Дневна Соба Уметност Налепници Прозорец Ѕид Netbook Лаптоп До

Враќање и промена е сега на располагање Бидејќи фокус, па професионални.Ние ќе се фокусираме на автомоб

Автомобил Стил Врата се Справи со Капак рамка во Дресот на Врата Сад Трим sequins за Мерцедес Бенц A B C E ML кла

3 D Алуминиум Магаре Логото Автомобил Прозорец Тело Налепница Амблем Decal воланот налепница Прибор Погод

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

Генерално може да достигне 20 до 60 дена.9 CM Боксер Куче Автомобил Налепници Силуета Винил Decal Автомобил Ст

9258368942231064 ТОПЛА ПРОДАДЕ парче парче парче парче парче парче пар парчеОпис : Име на Производ : Браник Авто

3 M Автомобил Тело налепница За Toyota Prado 20102017 Accesssories1、За Toyota Land Cruiser Prado 201020172、3 M Налепница Добар квалитет3

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни

Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитет на Материјал : Пластични + Најлон Лесен, едноставен, непо

Предмет Тип : Автомобил НалепницаБоја : Црна / БелаМатеријал : ВинилГолемина : 23cm*22cmТежина : 13gПакетот Вкл

50cmx127cm 3 D Карбонски Влакна Винил Автомобил Заврши Лист се Тркалаат Филм Автомобил налепници Decals Автомоб

Нов Стил Спортски Ум Произведени од страна на Спортски Налепници Автомобил Додаток Decals за Infiniti Q50 Q60 Q70 Q70

Производи име : Креативни Оди на Риболов, Едрење Автомобил НалепнициГолемина : 3 Големини за да изберете

comПлаќање : Ние го прифатат плаќање подолу : Ако купувачот има било прашање за плаќањето, ве молиме да ги

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,тоа се смета користии НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО ВРА

За Dodge Ram меморија 2500 Тешки Хром Сребро Логото на Предната Врата Амблем Nameplate Decals Сет на Две1.Големина : 270*1

Please wait...