0
clear
  • 15.2*13.5 CM Bull Terrier Куче Симпатична Животно Decals Автомобил Стил, Мода Креативни Цртан филм Налепници Црна/Сребрена C6-1699
  • -20%
  • -20%
15.2*13.5 CM Bull Terrier Куче Симпатична Животно Decals Автомобил Стил, Мода Креативни Цртан филм Налепници Црна/Сребрена C6-1699

15.2*13.5 CM Bull Terrier Куче Симпатична Животно Decals Автомобил Стил, Мода Креативни Цртан филм Налепници

DEN 80.64
DEN 48.00

Количината на стоката
Тековен


15.2*13.5 CM Bull Terrier Куче Симпатична Животно Decals Автомобил Стил, Мода Креативни Цртан филм Налепници Црна/Сребрена C6-1699
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе бидат инсталирани.
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.
Превозот :
1.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.(Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.) За Нас не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Понудата Со Доверба!

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YJZT
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
C6-1699
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
15.2cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Животните
Модел:
Animal Моделот
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
13.5cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена
Налепници:
автомобил налепница

Слични производи

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место.Големина : нов стил 211 x 18mm

Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPSот врз основа на вашите барања и ние ќ

Ова е Универзална дел на вашиот Автомобил ,тоа може да го подобри извршувањето на вашиот автомобил и да

Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да

За Dodge Ram меморија 2500 Тешки Хром Сребро Логото на Предната Врата Амблем Nameplate Decals Сет на Две1.Големина : 270*1

50cmx127cm 3 D Карбонски Влакна Винил Автомобил Заврши Лист се Тркалаат Филм Автомобил налепници Decals Автомоб

Опис 1.Оваа дожд веѓа е направен од ПВЦ 2.Лесно да се инсталира,доаѓа со 3 M Лепило 3.големина : 180mm60mm 4.Автомо

За промет на големо со цел над 150 ДОЛАРИ или до 10 парчиња, ПОПУСТ или СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ испорака се понуде

1pc SEEYULE Мачка Peerking Автомобил Налепници Мотоцикл Decal Симпатична Цртан филм Рефлексивни Заден Прозорец Бр

Главни производи вклучуваат различни модели на класичен бренд за Внатрешни Додатоци и Надворешност до

Производи име : Креативни JDM ОСАКА НЕМА ДОБАР ТРКАЧКИ Автомобил Налепница Резервоарот Decals РефлексивниГ

Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со

2) Гуангжу Qingfu Autoparts секогаш нудат шест месеци гаранција , тоа значи дека, дури и цел затворена по неколку

Генерално може да достигне 20 до 60 дена.9 CM Боксер Куче Автомобил Налепници Силуета Винил Decal Автомобил Ст

3 M Автомобил Тело налепница За Toyota Prado 20102017 Accesssories1、За Toyota Land Cruiser Prado 201020172、3 M Налепница Добар квалитет3

Please wait...