0
clear
  • 15.2*10.9 CM Боксер Куче Автомобил Налепници Силуета Винил Decal Автомобил Стил Камион Декорација Црна/Сребрена S1-0852
  • -20%
  • -20%
15.2*10.9 CM Боксер Куче Автомобил Налепници Силуета Винил Decal Автомобил Стил Камион Декорација Црна/Сребрена S1-0852

15.2*10.9 CM Боксер Куче Автомобил Налепници Силуета Винил Decal Автомобил Стил Камион Декорација Црна/Сребрена

DEN 76.32
DEN 45.00

Количината на стоката
Тековен

Генерално може да достигне 20 до 60 дена.9 CM Боксер Куче Автомобил Налепници Силуета Винил Decal Автомобил Стил Камион Декорација Црна/Сребрена S1-0852
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. 5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. 4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. 3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента. Вашиот налепница има 3 делови : Хартија за Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента 1 Исчистите површината каде decal ќе бидат инсталирани 2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
QYPF
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
S1-0852
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
15.2cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Animal Моделот
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
10.9cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена

Слични производи

Производи име : Креативни JDM ОСАКА НЕМА ДОБАР ТРКАЧКИ Автомобил Налепница Резервоарот Decals РефлексивниГ

Состојба : 100% сосема нов Материјал : не ' рѓосувачки челик производи 2pcs

По примена на стоки од нас 2) Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање на проверка на страница...

Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,тоа се смета користии НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО ВРА

Опис 1.Оваа дожд веѓа е направен од ПВЦ 2.Лесно да се инсталира,доаѓа со 3 M Лепило 3.големина : 180mm60mm 4.Автомо

Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место.Големина : нов стил 211 x 18mm

Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

Состојба : 100% Сосема нов Висок Квалитет на Многу добра заштита на вашиот автомобил и декорација Инстала

9258368942231064 ТОПЛА ПРОДАДЕ парче парче парче парче парче парче пар парчеОпис : Име на Производ : Браник Авто

Општи пристигнување време 1560 дена Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба .3 Откако вашиот

50cmx127cm 3 D Карбонски Влакна Винил Автомобил Заврши Лист се Тркалаат Филм Автомобил налепници Decals Автомоб

Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитет на Материјал : Пластични + Најлон Лесен, едноставен, непо

Нов Стил Спортски Ум Произведени од страна на Спортски Налепници Автомобил Додаток Decals за Infiniti Q50 Q60 Q70 Q70

За Dodge Ram меморија 2500 Тешки Хром Сребро Логото на Предната Врата Амблем Nameplate Decals Сет на Две1.Големина : 270*1

comПлаќање : Ние го прифатат плаќање подолу : Ако купувачот има било прашање за плаќањето, ве молиме да ги

Ова е Универзална дел на вашиот Автомобил ,тоа може да го подобри извршувањето на вашиот автомобил и да

Please wait...