0
clear
  • Wholesales 1 Компјутер Двојно Пиштол Кристал Dangle Папокот Прстени Папокот Пирсинг На Тело Накит Pircing
  • -20%
  • -20%
Wholesales 1 Компјутер Двојно Пиштол Кристал Dangle Папокот Прстени Папокот Пирсинг На Тело Накит Pircing

Wholesales 1 Компјутер Двојно Пиштол Кристал Dangle Папокот Прстени Папокот Пирсинг На Тело Накит Pircing

DEN 77.76
DEN 65.00

Количината на стоката
Тековен

Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.19 инчен
Пакетот Вклучува : 1 * папокот прстен
Поради големината мерења се рачно изработени, па така не може да биде 0. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.06 инчен
Топка со Дијаметар : прибл. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса На превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите.63 инчен
Бар Дијаметар : прибл. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.) може да биде подолго од вообичаеното време.5 инчи грешка. За Нас По 5 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.
Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса .

Детални карактеристики

Главниот Камен Боја:
Пинк
Бренд Име:
Velishy
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
/
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Други
Материјал:
316L хируршки челик + кристал

Слични производи

Гроздобер 8 Јазол Шарм Приврзоци Конектори Број 8 Бесконечност Знак Pendant Шарм 31x13mm 30pcs / многу (T361) 2015 Годин

Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100%

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 31.6*21mm дупка 3.14 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуд

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

Нови Пристигнување Мода Срцето на Жените во облик на Pendant Глуждот Хривнија Синџир Линк Нога Сандала Пла

1 PC Висок Квалитет на Алуминиум во Мода Филмот Kill Bill Серија "ПИЧКА ВАГОН" Keyring Писмо Приврзоци Додатоци За

) може да биде подолго од вообичаеното време Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и

Сите производи ќе бидат испратени во рок од 3 дена по уплатата надолу.

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 27*19mm дупка 2.2 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда,

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 40*16.7 mm дупка 3ммМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуд

ПревозотНие сме меѓународни продавачот од Кина копното.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние

Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб.Ние ќе ги направиме сите стоката како "п

За Нас По 5 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана Ве молиме да ни испратите

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

Детали за производот Rhinestones Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Ц

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедит

Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС Ве молиме да ни испрати

КОЛИЧИНИ : 7pcsГОЛЕМИНА на(Приближно) : 39.4 mm дупка 2.4 mm БОЈА : ТИБЕТСКАТА сребрен тон Материјал : Цинк Легура

Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната Вие сте добредој

39 / многупарчиња / многуOMH фабрика 50pcs различни боја Глина Кристал ААА++ Кристал Одговара Biagi Хривнија Ев

Трговија на големо Ниска цена AZ Почетна Буква на Азбуката Pendant Шарм,Рака Печат Сребрена / Gold / Розово Злат

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Сребрена БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар /

Please wait...