0
clear
  • Гроздобер Multicolor Кристал Dragonfly Brooch за Headscarf Јака Pin Брошеви Жените Животинско Brooch Накит Подароци XZ098
  • -20%
  • -20%
Гроздобер Multicolor Кристал Dragonfly Brooch за Headscarf Јака Pin Брошеви Жените Животинско Brooch Накит Подароци XZ098

Гроздобер Multicolor Кристал Dragonfly Brooch за Headscarf Јака Pin Брошеви Жените Животинско Brooch Накит

DEN 195.84
DEN 121.00

Количината на стоката
Тековен

Детали за производот Rhinestones Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Цинк Легура со Rhinestones Brooch големина : 4.6* 4.5 cm Тежина:11g

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XZ098
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ZHONGTAO
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Количина:
1pcs
Материјал:
цинк легура со rhinestones
Боја:
како Слика
Големина:
4.6* 4.5cm
користат за:
Џемпер Костим Шамија Банкет Партија Свадба Итн
Потекло:
Кина
Тежина:
11g

Слични производи

39 / многупарчиња / многуOMH фабрика 50pcs различни боја Глина Кристал ААА++ Кристал Одговара Biagi Хривнија Ев

3 Rows 78мм поставен Класичен мода Розова Образован слатководни Бисер Ѓердани Хривнија Поставите BV465 Клиен

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 40*16.7 mm дупка 3ммМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуд

Добредојдовте На 8 Seasons Дизајнер Продавница : ) Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање П

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

За Нас По 5 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана Ве молиме да ни испратите

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 27*19mm дупка 2.2 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда,

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 13.7x10.5mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не

КОЛИЧИНИ : 7pcsГОЛЕМИНА на(Приближно) : 39.4 mm дупка 2.4 mm БОЈА : ТИБЕТСКАТА сребрен тон Материјал : Цинк Легура

1 Set / многу RONGQING Кристал Свадба Накит Сетови Сребро Позлатен Teardrop Булчински Обетки Хривнија 2017 chokers ѓерд

) може да биде подолго од вообичаеното време Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и

Подетални ИНФОРМАЦИИ Големина : 13mm*15.4 mm(0.5*0.6 инчи)Материјал : Цинк Легура, Екопријателски направени, nickle

2017 Жените Сина Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедит

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Сребрена БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар /

Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100%

3933846445768679 копче синџир парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче[xlmodel][фото

Please wait...