0
clear
  • JETTING Жените Хируршки Нерѓосувачки Челик Јазик Пирсинг Мулти Функционални Barbell Барови Прстени Ново Тело Пирсинг Накит Мешана Боја
  • -20%
  • -20%
JETTING Жените Хируршки Нерѓосувачки Челик Јазик Пирсинг Мулти Функционални Barbell Барови Прстени Ново Тело Пирсинг Накит Мешана Боја

JETTING Жените Хируршки Нерѓосувачки Челик Јазик Пирсинг Мулти Функционални Barbell Барови Прстени Ново Тело

DEN 91.20
DEN 69.00

Количината на стоката
Тековен

За Нас По 5 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса На превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи.4 mm Матични должина : 19mm(+)1mm Топка големина : 5mm/6mm Гем големина : 4mm
Количина : 10pcs (Случајни Бои)
Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Превозот Услови Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. Ви благодариме за вашиот одлична соработка ! Начин на плаќање прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Големи цел трансакции може да приватна преговарање
Новина Мешана Боја Жените Хируршки Нерѓосувачки Челик Јазик Пирсинг Мулти Функционални Barbell Барови Прстени Тело Пирсинг Накит
100% Сосема Нов и Висок Квалитет, од Нерѓосувачки челик бел прстени Целосно покажува посебен вкус и личност Материјал : Хируршки Нерѓосувачки Челик Матични Мерач/кол : 16g/1.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Телото Накит Тип:
Јазик Прстени
Материјал:
Никој
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
/
Бренд Име:
Velishy
Метали Тип:
хируршки нерѓосувачки челик

Слични производи

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Добредојдовте На 8 Seasons Дизајнер Продавница : ) Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање П

3 Rows 78мм поставен Класичен мода Розова Образован слатководни Бисер Ѓердани Хривнија Поставите BV465 Клиен

2017 Жените Сина Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

Производ : Мајка дена Накит Боја : Злато ;Сребро.Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Пакет : OPP Вреќа1) Наредби

Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб.Ние ќе ги направиме сите стоката како "п

2 Големина : 2118 ммСостојба : 1mm= 0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm3 Материјал : Бакар4 Боја : Како што е прикажано во слик

1 PC Висок Квалитет на Алуминиум во Мода Филмот Kill Bill Серија "ПИЧКА ВАГОН" Keyring Писмо Приврзоци Додатоци За

ПревозотНие сме меѓународни продавачот од Кина копното.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние

39 / многупарчиња / многуOMH фабрика 50pcs различни боја Глина Кристал ААА++ Кристал Одговара Biagi Хривнија Ев

Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС Ве молиме да ни испрати

Гроздобер 8 Јазол Шарм Приврзоци Конектори Број 8 Бесконечност Знак Pendant Шарм 31x13mm 30pcs / многу (T361) 2015 Годин

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Сребрена БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар /

ГОЛЕМИНА(Околу) 30*27mm дупка 2.3 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 13.7x10.5mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не

КОЛИЧИНИ : 7pcsГОЛЕМИНА на(Приближно) : 39.4 mm дупка 2.4 mm БОЈА : ТИБЕТСКАТА сребрен тон Материјал : Цинк Легура

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 27*19mm дупка 2.2 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда,

1 Set / многу RONGQING Кристал Свадба Накит Сетови Сребро Позлатен Teardrop Булчински Обетки Хривнија 2017 chokers ѓерд

Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100%

Трговија на големо Ниска цена AZ Почетна Буква на Азбуката Pendant Шарм,Рака Печат Сребрена / Gold / Розово Злат

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

Подетални ИНФОРМАЦИИ Големина : 13mm*15.4 mm(0.5*0.6 инчи)Материјал : Цинк Легура, Екопријателски направени, nickle

Повратни информации : 1 Ако се satified со стоката.e Packet : 1025daysDHL : 37daysFEDEX : 38daysEMS : 510daysПовеќе Превозот Метод Pls Ко

Please wait...