0
clear
  • DOKOL Јасно CZ Камен Цвет Обетки Ѓердани Комплети за Жени Нова Мода Сребрена Боја Накит Поставите Пратилки Подарок DKS0083
  • -20%
  • -20%
DOKOL Јасно CZ Камен Цвет Обетки Ѓердани Комплети за Жени Нова Мода Сребрена Боја Накит Поставите Пратилки Подарок DKS0083

DOKOL Јасно CZ Камен Цвет Обетки Ѓердани Комплети за Жени Нова Мода Сребрена Боја Накит Поставите Пратилки

DEN 1277.76

Количината на стоката
Тековен


Бренд : DOKOL Накит
Камен Боја : Бела
Позлата : Сребрена Боја
Главниот Камен : ААА Кубни Циркони
Meterial : Бакар / Месинг
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Пријатели
Еколошки Стандард : Олово слободни, Никел слободни, Кадмиум слободни

Детални карактеристики

Бренд Име:
DOKOL
Метали Тип:
бакарни легури
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 Парче Ѓердан+1 Пар Обетки
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
DKS0083
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
камен боја:
Бела
метал позлата:
сребрена боја
Тежина:
45g
Главниот Камен:
ааа кубни циркони
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Повод:
Ангажирање / Свадбена / Партија / Подарок / Office / Дневно
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични производи

2 Големина : 2118 ммСостојба : 1mm= 0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm3 Материјал : Бакар4 Боја : Како што е прикажано во слик

3933846445768679 копче синџир парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче[xlmodel][фото

КОЛИЧИНИ : 7pcsГОЛЕМИНА на(Приближно) : 39.4 mm дупка 2.4 mm БОЈА : ТИБЕТСКАТА сребрен тон Материјал : Цинк Легура

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедит

Abacпребројување рамка посебна намена алатка 8 6 редови keychain Кинески ancientclassic Калкулатор сметководство ко

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 31.6*21mm дупка 3.14 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуд

Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб.Ние ќе ги направиме сите стоката како "п

Сите производи ќе бидат испратени во рок од 3 дена по уплатата надолу.

Повратни информации : 1 Ако се satified со стоката.e Packet : 1025daysDHL : 37daysFEDEX : 38daysEMS : 510daysПовеќе Превозот Метод Pls Ко

2017 Жените Сина Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 27*19mm дупка 2.2 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда,

39 / многупарчиња / многуOMH фабрика 50pcs различни боја Глина Кристал ААА++ Кристал Одговара Biagi Хривнија Ев

Нови Пристигнување Мода Срцето на Жените во облик на Pendant Глуждот Хривнија Синџир Линк Нога Сандала Пла

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Добредојдовте На 8 Seasons Дизајнер Продавница : ) Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање П

Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100%

Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.4 mmМатеријал : сребро 925 ,БисерКоличини : 1 Сет( ѓ

Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,

Please wait...