0
clear
  • Топла Продажба Ден на Мајката Сребро Злато Нерѓосувачки Челик Мајка Срца Писмо Прекрасен Ѓердан Обетки Накит Сетови за Мајка Подарок
  • -20%
  • -20%
Топла Продажба Ден на Мајката Сребро Злато Нерѓосувачки Челик Мајка Срца Писмо Прекрасен Ѓердан Обетки Накит Сетови за Мајка Подарок

Топла Продажба Ден на Мајката Сребро Злато Нерѓосувачки Челик Мајка Срца Писмо Прекрасен Ѓердан Обетки Накит

DEN 431.52
DEN 393.00

Количината на стоката
Тековен


Производ : Мајка дена Накит Боја : Злато ;Сребро.
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Пакет : OPP Вреќа
1) Наредби за помалку од $5, испрати преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус на превозот. Во Шпанија, преку Correos Економија.
2) Нареди над $5, испрати преку Stardand Регистрирани Воздух Mail превозот(Кина Пост, e Packet, CORREOS PAQ 72 ).
3) Цел над $300, може да се испрати на слободни изразат испорака(EMS, DHL, Fedex, итн.)
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го ценат, ако може да се земе една минута за да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди.
2. ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно да се добие подобро решение пред да остави негативни или неутрални повратни информации.
1. Ние ќе се вратат ако не се врати на стоки, без било какви причини во рок од 15 дена, а купувачот ќе бидете сигурни дека стоката е оригинал добри услови и може да се продаваат повторно.
2. Купувачите треба да се плати се врати превозот цена.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче Ѓердан,1pair earring
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
DMMiRA
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
DMKL082
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Производот:
Мајка Писмо Ѓердан обетки
боја:
Злато;Сребро.
Пакет:
OPP вреќа
Обетки:
18mm
Pendant:
31mm

Слични производи

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

Подетални ИНФОРМАЦИИ Големина : 13mm*15.4 mm(0.5*0.6 инчи)Материјал : Цинк Легура, Екопријателски направени, nickle

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Повратни информации : 1 Ако се satified со стоката.e Packet : 1025daysDHL : 37daysFEDEX : 38daysEMS : 510daysПовеќе Превозот Метод Pls Ко

Сите производи ќе бидат испратени во рок од 3 дена по уплатата надолу.

Трговија на големо Ниска цена AZ Почетна Буква на Азбуката Pendant Шарм,Рака Печат Сребрена / Gold / Розово Злат

Гроздобер 8 Јазол Шарм Приврзоци Конектори Број 8 Бесконечност Знак Pendant Шарм 31x13mm 30pcs / многу (T361) 2015 Годин

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 31.6*21mm дупка 3.14 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуд

Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС Ве молиме да ни испрати

1 PC Висок Квалитет на Алуминиум во Мода Филмот Kill Bill Серија "ПИЧКА ВАГОН" Keyring Писмо Приврзоци Додатоци За

КОЛИЧИНИ : 7pcsГОЛЕМИНА на(Приближно) : 39.4 mm дупка 2.4 mm БОЈА : ТИБЕТСКАТА сребрен тон Материјал : Цинк Легура

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 40*16.7 mm дупка 3ммМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуд

Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната Вие сте добредој

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

ПревозотНие сме меѓународни продавачот од Кина копното.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

3933846445768679 копче синџир парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче[xlmodel][фото

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Бренд За Накит Поставува Висок КвалитетБоја : Зелена,MulticolorГолемина : Pls Се Види На СликаКина Пост Воздух

Abacпребројување рамка посебна намена алатка 8 6 редови keychain Кинески ancientclassic Калкулатор сметководство ко

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 27*19mm дупка 2.2 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда,

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

8 mm Пост должина : директно 10мм,топката крај : 6mmБоја : сребро.Во зависност од ситуацијата, ние ќе ви ги дад

Нови Пристигнување Мода Срцето на Жените во облик на Pendant Глуждот Хривнија Синџир Линк Нога Сандала Пла

) може да биде подолго од вообичаеното време Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и

Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.4 mmМатеријал : сребро 925 ,БисерКоличини : 1 Сет( ѓ

Please wait...