0
clear
  • Wholesales 3Pcs 3 Бои Пирсинг Папокот медицински Нерѓосувачки Челик Топката папокот Прстени Тело Накит
  • -20%
  • -20%
Wholesales 3Pcs 3 Бои Пирсинг Папокот медицински Нерѓосувачки Челик Топката папокот Прстени Тело Накит

Wholesales 3Pcs 3 Бои Пирсинг Папокот медицински Нерѓосувачки Челик Топката папокот Прстени Тело Накит

DEN 35.04
DEN 29.00

Количината на стоката
Тековен


Материјал : Хируршки Нерѓосувачки Челик
Големина на : 1.
Целосно покажува посебен вкус и личност. За Нас По 5 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.5 инчи грешка. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис.
Ве молиме да се разбере, бидејќи на светлината зрачењето или компјутерски екран разлика, па јас може да ви го гарантира фотографии и вистински боја е 100% исти
Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса На превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн. Ние сме во моментов се специјализирани во Кујната Tools. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Превозот Услови Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина.

Детални карактеристики

Бренд Име:
Velishy
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Акрилик
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
/
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден

Слични производи

2 Големина : 2118 ммСостојба : 1mm= 0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm3 Материјал : Бакар4 Боја : Како што е прикажано во слик

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 24*21mm (една рунда) Материјал : алуминиумКоличина : 30pcsПр

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедит

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

ГОЛЕМИНА(Околу) 30*27mm дупка 2.3 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не

КОЛИЧИНИ : 7pcsГОЛЕМИНА на(Приближно) : 39.4 mm дупка 2.4 mm БОЈА : ТИБЕТСКАТА сребрен тон Материјал : Цинк Легура

Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб.Ние ќе ги направиме сите стоката како "п

Подетални ИНФОРМАЦИИ Големина : 13mm*15.4 mm(0.5*0.6 инчи)Материјал : Цинк Легура, Екопријателски направени, nickle

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

) може да биде подолго од вообичаеното време Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и

Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната...

Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.4 mmМатеријал : сребро 925 ,БисерКоличини : 1 Сет( ѓ

ПревозотНие сме меѓународни продавачот од Кина копното.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние

Добредојдовте На 8 Seasons Дизајнер Продавница : ) Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање П

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 27*19mm дупка 2.2 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда,

Сите производи ќе бидат испратени во рок од 3 дена по уплатата надолу.

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 13.7x10.5mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не

Please wait...