0
clear
  • Wholesales Нови Нерѓосувачки Челик Криви Barbell Топката Веѓа Прстен Веѓа Пирсинг на Нос Усна Јазик Прстен 1PCS 4 Бои Тело Накит
  • -20%
  • -20%
Wholesales Нови Нерѓосувачки Челик Криви Barbell Топката Веѓа Прстен Веѓа Пирсинг на Нос Усна Јазик Прстен 1PCS 4 Бои Тело Накит

Wholesales Нови Нерѓосувачки Челик Криви Barbell Топката Веѓа Прстен Веѓа Пирсинг на Нос Усна Јазик Прстен

DEN 17.28
DEN 14.00

Количината на стоката
Тековен

Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса На превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. За Нас По 5 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Превозот Услови Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Ние сме во моментов се специјализирани во Кујната Tools. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.

Детални карактеристики

Главниот Камен Боја:
Црна, Сребро, Злато, Мулти
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Веѓа Накит
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Телото Накит
Број На Модел На:
/
Бренд Име:
Velishy

Слични производи

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 31.6*21mm дупка 3.14 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуд

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 40*16.7 mm дупка 3ммМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуд

Бренд Нам e : GW Детали Na мене : Сребро Срцето Шарм Пурпурна Камен Покриваат Вистински Сребро 925 Фунта Одго

39 / многупарчиња / многуOMH фабрика 50pcs различни боја Глина Кристал ААА++ Кристал Одговара Biagi Хривнија Ев

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

3 Rows 78мм поставен Класичен мода Розова Образован слатководни Бисер Ѓердани Хривнија Поставите BV465 Клиен

2 Големина : 2118 ммСостојба : 1mm= 0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm3 Материјал : Бакар4 Боја : Како што е прикажано во слик

Срцето Бронза Позлатен Шарм Pendant 21x23mm 30pcs по многу (T391) 2015 Година Нови Бесплатен Превозотпроизвод ID : T391го

КОЛИЧИНИ : 7pcsГОЛЕМИНА на(Приближно) : 39.4 mm дупка 2.4 mm БОЈА : ТИБЕТСКАТА сребрен тон Материјал : Цинк Легура

Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,

1 Set / многу RONGQING Кристал Свадба Накит Сетови Сребро Позлатен Teardrop Булчински Обетки Хривнија 2017 chokers ѓерд

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедит

Враќање&Размена политика Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson н

8 mm Пост должина : директно 10мм,топката крај : 6mmБоја : сребро.Во зависност од ситуацијата, ние ќе ви ги дад

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Трговија на големо Ниска цена AZ Почетна Буква на Азбуката Pendant Шарм,Рака Печат Сребрена / Gold / Розово Злат

Abacпребројување рамка посебна намена алатка 8 6 редови keychain Кинески ancientclassic Калкулатор сметководство ко

Please wait...