0
clear
  • Златна Позлатен Луксузни Mens Monogrammed Cufflinks Солидна Сребро Две Initals Име Cufflink Персоналните Младоженецот Ангажман Подарок
  • -20%
  • -20%
Златна Позлатен Луксузни Mens Monogrammed Cufflinks Солидна Сребро Две Initals Име Cufflink Персоналните Младоженецот Ангажман Подарок

Златна Позлатен Луксузни Mens Monogrammed Cufflinks Солидна Сребро Две Initals Име Cufflink Персоналните Младоженецот

DEN 1871.52

Количината на стоката
Тековен

tks за својата благодарност .
Поради временската разлика, Ако ние не сме на линија, plz испратите е-пошта до нас, ние сме сигурни да ви одговори во рок од 12hours .
Ние не бродот на викенд или државни празници. Дебелина : 1. Материјал : солидна сребро 925
4.
Нормално ние го избере DHL, бидејќи имаме поевтина цена , Ако ви треба Ups или Fedex ,pls дозволете ни да знаеме тоа ,ние ќе ги провери и quotate цената за вас . Приемот на неисправни предмети,pls ни го покаже слика.
Следење на број : ќе се доставуваат еднаш стоки/накит биде предаден.
#Политика На Враќање :
1. ние ќе целосна наплата.Занает : две initals на името
5.Големина : 15mm /0.2 mm (опција) цената ќе биде различен
3.
Златна Позлатен Луксузни Mens Monogrammed Cufflinks Солидна Сребро Две Initals Име Cufflink Персоналните Младоженецот Ангажман Подарок
* ветување сите jewelrys се направени во солидна сребро 925
*100% рачно изработени Врежани Initals Име cufflink Татко Ден е Подарок
*Personaliezd Jewellry само што & го вашиот љубовник
*Добредојдовте најголемиот дел наредби кои може да се даде трговија на големо цена
#Basical Производи Параметар
1.
#Испорака :
1.
б : Кина Пост Воздух Mail на друга земја околу 30-45days. Било исчезнати делови/штети мора да контактирате со нас во 7days по примањето на предметите. Завиткани во подарок кутија
#Други informaiton
Повод : Роденден, Годишнина, Свадба, Бизнис, Партија
Примач : Groomsman, Младоженецот, Пријатели, Соработници, Него
Сезона : Зима, есен, Лето, на Пролет
Најдобар подарок за таткото на ден, божиќ ,на вљубените,роденден !
#Цел барања
Pls остави
1.
c : DHL /ТНТ свет експрес за 4-7 работни дена.
на пример : Epackage на САД,Тоа трае околу 12-15 дена.
#Дизајн :
1.Клиентот дизајн
Некаде ,ние треба да се провери детали со вас ,Pls не ми корист ,проверете ја вашата порака во рок од 1-2days по вашето место на цел .Производство на време :
Нормално ,Вашата цел ќе биде предаден во рок од 5 -7business дена по исплата е расчисти.

Детални карактеристики

Метална боја:
сребрена боја, 18k златна позлатен, платина позлатен
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
CedesaO
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
свадба ткаенината линк
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Дебелина (мм):
1.2-2.0 mm опција
Пакување:
Подарок кутија
occation:
Роденден/ Годишнината/ Свадбена/Business/Партија
Занает:
Врежани
Е персонализирана :
Yes
stype:
monogrammed ткаенината линк
Материјал:
925 Sterling silver
боја:
Злато Позлатен

Слични производи

Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда

Мојот пријател : Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време1 : А�

Бренд : DOKOL НакитКамен Боја : БелаПозлата : Сребрена БојаГлавниот Камен : ААА Кубни ЦиркониMeterial : Бакар / �

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа најпопуларниотНие ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако б

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

1 Set / многу RONGQING Кристал Свадба Накит Сетови Сребро Позлатен Teardrop Булчински Обетки Хривнија 2017 chokers ѓерд�

1 PC Висок Квалитет на Алуминиум во Мода Филмот Kill Bill Серија "ПИЧКА ВАГОН" Keyring Писмо Приврзоци Додатоци За

) може да биде подолго од вообичаеното време Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и �

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,

JEXXI Убава Пеперутка Дизајн Мода 925 Фунта Сребрен Накит во Собата За Жените Циркон Обетки Кристал+Ѓердан �

Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.*Зачувам е нашиот препор�

Нови Пристигнување Мода Срцето на Жените во облик на Pendant Глуждот Хривнија Синџир Линк Нога Сандала Пла�

60pcs / кутија Кристал Кристал Нерѓосувачки Челик Носот Накит Директно Студ Бар Пирсинг на Нос Прстен Септ

3933846445768679 копче синџир парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче[xlmodel][фото

Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда

За Нас По 5 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана Ве молиме да ни испратите

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ве МОЛИ

Добредојдовте На 8 Seasons Дизајнер Продавница : ) Контактирајте со насМожете да Контактирате со Оставање П�

сад $ 1.7 / Парчесад $ 0.1 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчесад $ 0.13 / Парчес�

Bijoux Микро Отвори Циркон Кристал Цвет Шарм Приврзоци За Ѓердан Правење промет на Големо Бакар CZ Лебди Ша�

Детали за производот Rhinestones Легура Brooch Висок Квалитет Во ЕУ & О & САД Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Ц

Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната...

Нов Стил Накит Кристал BroochРазличен Дизајн, Повеќе Избори Димензии : Должина 4.4 *Ширина 2.9 cm

Мојот пријател : Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време1 : А�

Please wait...