0
clear
  • КС Луксузни Мажите Позлата Метал Вратоврска Вратоврска Бар Затворач Вратоврска Клип со Кристал Мода Едноставен Подарок Ткаенината Линкови за Свадба
  • -20%
  • -20%
КС Луксузни Мажите Позлата Метал Вратоврска Вратоврска Бар Затворач Вратоврска Клип со Кристал Мода Едноставен Подарок Ткаенината Линкови за Свадба

КС Луксузни Мажите Позлата Метал Вратоврска Вратоврска Бар Затворач Вратоврска Клип со Кристал Мода Едноставен

DEN 384.00
DEN 326.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
КС-526
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Бренд Име:
XKZM среќен
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар

Слични производи

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 27*19mm дупка 2.2 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда,

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната Вие сте добредој

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 13.7x10.5mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

1 PC Висок Квалитет на Алуминиум во Мода Филмот Kill Bill Серија "ПИЧКА ВАГОН" Keyring Писмо Приврзоци Додатоци За

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 24*21mm (една рунда) Материјал : алуминиумКоличина : 30pcsПр

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,

39 / многупарчиња / многуOMH фабрика 50pcs различни боја Глина Кристал ААА++ Кристал Одговара Biagi Хривнија Ев

2017 Жените Сина Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

Гроздобер 8 Јазол Шарм Приврзоци Конектори Број 8 Бесконечност Знак Pendant Шарм 31x13mm 30pcs / многу (T361) 2015 Годин

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Враќање&Размена политика Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson н

КОЛИЧИНИ : 7pcsГОЛЕМИНА на(Приближно) : 39.4 mm дупка 2.4 mm БОЈА : ТИБЕТСКАТА сребрен тон Материјал : Цинк Легура

Please wait...