0
clear
  • мојата форма Лист Гроздобер Шарм DIY Одговара Ѓердан Хривнија Pendant Врвен Квалитет Накит 60Pcs
  • -20%
  • -20%
мојата форма Лист Гроздобер Шарм DIY Одговара Ѓердан Хривнија Pendant Врвен Квалитет Накит 60Pcs

мојата форма Лист Гроздобер Шарм DIY Одговара Ѓердан Хривнија Pendant Врвен Квалитет Накит 60Pcs

DEN 431.52

Количината на стоката
Тековен

Подетални ИНФОРМАЦИИ Големина : 13mm*15.4 mm(0.5*0.6 инчи)
Материјал : Цинк Легура, Еко-пријателски направени, nickle и да доведе безбедно
"Лист" шарм
Добро компатибилен со нараквица, ѓердан и клучните синџир
Тренди и класичен стил
DIY шарм одлуки

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
AFH110328
Материјал:
Метал
Бренд Име:
мојата форма
Стил:
Класичен
Шарм Тип:
лист
Накит Тип:
шарм
Usea:
За Нараквици Ѓердани Pendant
Стандард:
Еко-Пријателски
Големина:
13*15.4mm
Место на Потекло:
Zhe џијанг кина
е-прилагодена:
Yes

Слични производи

2017 Жените Сина Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Бренд За Накит Поставува Висок КвалитетБоја : Зелена,MulticolorГолемина : Pls Се Види На СликаКина Пост Воздух

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Трговија на големо Ниска цена AZ Почетна Буква на Азбуката Pendant Шарм,Рака Печат Сребрена / Gold / Розово Злат

1 PC Висок Квалитет на Алуминиум во Мода Филмот Kill Bill Серија "ПИЧКА ВАГОН" Keyring Писмо Приврзоци Додатоци За

Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб.Ние ќе ги направиме сите стоката како "п

КОЛИЧИНИ : 7pcsГОЛЕМИНА на(Приближно) : 39.4 mm дупка 2.4 mm БОЈА : ТИБЕТСКАТА сребрен тон Материјал : Цинк Легура

Бренд Нам e : GW Детали Na мене : Сребро Срцето Шарм Пурпурна Камен Покриваат Вистински Сребро 925 Фунта Одго

1 Set / многу RONGQING Кристал Свадба Накит Сетови Сребро Позлатен Teardrop Булчински Обетки Хривнија 2017 chokers ѓерд

Враќање УсловиМоже да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте з

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедит

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 31.6*21mm дупка 3.14 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуд

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Гроздобер 8 Јазол Шарм Приврзоци Конектори Број 8 Бесконечност Знак Pendant Шарм 31x13mm 30pcs / многу (T361) 2015 Годин

ГОЛЕМИНА(Околу) 30*27mm дупка 2.3 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не

8 mm Пост должина : директно 10мм,топката крај : 6mmБоја : сребро.Во зависност од ситуацијата, ние ќе ви ги дад

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,

Срцето Бронза Позлатен Шарм Pendant 21x23mm 30pcs по многу (T391) 2015 Година Нови Бесплатен Превозотпроизвод ID : T391го

Please wait...