0
clear
  • Нови пристигнување Зелена Фенер keychain 6.5x6.5 cm легура 3D слика Логото Keyring Накит копче синџир прстен држачот за навивачите
  • -20%
  • -20%
Нови пристигнување Зелена Фенер keychain 6.5x6.5 cm легура 3D слика Логото Keyring Накит копче синџир прстен држачот за навивачите

Нови пристигнување Зелена Фенер keychain 6.5x6.5 cm легура 3D слика Логото Keyring Накит копче синџир прстен

DEN 134.40
DEN 111.00

Количината на стоката
Тековен

Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Вие сте добредојдени да ги нарачате. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.Ако треба,ве молиме контактирајте со нас.
Услови за продажба
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.Голема фабрика на акции & повеќето боја на & Добра Цена &Висок Квалитет 6.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас,ви благодариме за вашето разбирање.Мини цел е 1 buc Freeshipping,да може да се меша цел 2.5 cm
[Тежина] : 40 g
[Материјал] : Алуминиумски
[Состојба] : 100% сосема нов
S hipping
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.7 сад со epacket 14-21days 4.com
e Packet
За 14-21 дена
www. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Може да потрае околу 20 до 60 работни денови за испорака.com
Aramex
За 5-10 дена
www.
ПРОИЗВОД на Профилот :
[Боја] : Антички бронза
[Pendant Големина] : 6. Ви благодариме!
За НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. исто така y ou може да ме контактирате со trademanager (Smart Менаџмент За Добавувачи) руски на Клиентите Внимание на Клиентите од руската треба да ни обезбеди целото име(вашето име +вашето семејство името+својот татко име),или на објекти ќе се одбие да ги достави од руски post office
ПАКЕТ ПОЛИТИКА
Филм cosplay игра Ѓердан + Копче синџир
Ние ги користиме OPP торби , торби меур и меур материјал
тежина >100g,ние ќе ги искористиме картонска кутија
Цирконот Ѓердан +Earring +Ѓердан +Ring+Хривнија
Ние ќе ги искористиме OPP кеси ,Подарок кутија ,торби меур
или Картон
Beaded хривнија
Ние ќе ги искористиме Меур кеси+ OPP кеси+меур заштита materal
ДРУГИ X-MEN ПРЕДМЕТИ ПРЕПОРАЧУВАМ
.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
xowshine
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
JX12221
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Скок
Пол:
Унисекс
Функција:
красат
Големина:
6.5x6.5 cm
Тежина:
40 g

Слични производи

1 PC Висок Квалитет на Алуминиум во Мода Филмот Kill Bill Серија "ПИЧКА ВАГОН" Keyring Писмо Приврзоци Додатоци За

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

8 mm Пост должина : директно 10мм,топката крај : 6mmБоја : сребро.Во зависност од ситуацијата, ние ќе ви ги дад

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.4 mmМатеријал : сребро 925 ,БисерКоличини : 1 Сет( ѓ

КОЛИЧИНИ : 7pcsГОЛЕМИНА на(Приближно) : 39.4 mm дупка 2.4 mm БОЈА : ТИБЕТСКАТА сребрен тон Материјал : Цинк Легура

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 40*16.7 mm дупка 3ммМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуд

ПревозотНие сме меѓународни продавачот од Кина копното.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние

2017 Жените Сина Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 13.7x10.5mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не

2 Големина : 2118 ммСостојба : 1mm= 0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm3 Материјал : Бакар4 Боја : Како што е прикажано во слик

Бренд За Накит Поставува Висок КвалитетБоја : Зелена,MulticolorГолемина : Pls Се Види На СликаКина Пост Воздух

Нови Пристигнување Мода Срцето на Жените во облик на Pendant Глуждот Хривнија Синџир Линк Нога Сандала Пла

) може да биде подолго од вообичаеното време Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Моден Инсекти Бубамара На Кристал Брошеви Букет Coccinella Septempunctata Brooch Игли За ЖениНие сме посветени на обез

ГОЛЕМИНА(Околу) 30*27mm дупка 2.3 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не

39 / многупарчиња / многуOMH фабрика 50pcs различни боја Глина Кристал ААА++ Кристал Одговара Biagi Хривнија Ев

Повратни информации : 1 Ако се satified со стоката.e Packet : 1025daysDHL : 37daysFEDEX : 38daysEMS : 510daysПовеќе Превозот Метод Pls Ко

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

3933846445768679 копче синџир парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче[xlmodel][фото

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 24*21mm (една рунда) Материјал : алуминиумКоличина : 30pcsПр

Please wait...