0
clear
  • susenstoneArrival Мода Срцето на Жените во облик на Pendant Глуждот Хривнија Синџир Линк Нога Сандала Плажа Anklet Накит #0412
  • -20%
  • -20%
susenstoneArrival Мода Срцето на Жените во облик на Pendant Глуждот Хривнија Синџир Линк Нога Сандала Плажа Anklet Накит #0412

susenstoneArrival Мода Срцето на Жените во облик на Pendant Глуждот Хривнија Синџир Линк Нога Сандала Плажа

DEN 50.40
DEN 36.00

Количината на стоката
Тековен


Нови Пристигнување Мода Срцето на Жените во облик на Pendant Глуждот Хривнија Синџир Линк Нога Сандала Плажа Anklet Накит За Женски Девојки
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет. Количина : 1 PC Пол : Жените, Девојка Материјал : Алуминиум Боја : Сребро Должина : 22+5cm Убаво додатоци за да се интегрираат накит случај за девојки и колекционери. Натпреварот со соодветен облека за различни прилика. Прекрасен подарок за вас и вашите пријателки. Го фати овој убави додатоци за вас.
Пакетот Вклучува :
1 КОМПЈУТЕР Anklet (без мало пакет)
Трговија на големо и Пад на Превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат превозот, кој обично трае не
повеќе од една недела за да се дојде.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да остави никакви информации за нас, ако би сакал да.
Како може песна мојот пакет?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Кога купувате заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка, и ќе имате доволно време за да го добиете вашиот пакет.
Дали има некој царина?
Поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Па може да ве молиме оставете порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Детални карактеристики

Бренд Име:
susenstone
Материјал:
Метал
Должина:
22+5cm
Број На Модел На:
Gofuly Anklets
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Легура
боја:
како на слика
Стил:
Моден
Пол:
жените, девојка
Пакетот Вклучува:
1PC anklet
Материјал:
Никој

Слични производи

3933846445768679 копче синџир парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче[xlmodel][фото

Бренд За Накит Поставува Висок КвалитетБоја : Зелена,MulticolorГолемина : Pls Се Види На СликаКина Пост Воздух

Срцето Бронза Позлатен Шарм Pendant 21x23mm 30pcs по многу (T391) 2015 Година Нови Бесплатен Превозотпроизвод ID : T391го

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 13.7x10.5mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не

ГОЛЕМИНА(Околу) 30*27mm дупка 2.3 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не

Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки.4 mmМатеријал : сребро 925 ,БисерКоличини : 1 Сет( ѓ

Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис,

8 mm Пост должина : директно 10мм,топката крај : 6mmБоја : сребро.Во зависност од ситуацијата, ние ќе ви ги дад

Моден Инсекти Бубамара На Кристал Брошеви Букет Coccinella Septempunctata Brooch Игли За ЖениНие сме посветени на обез

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, мн

Трговија на големо Ниска цена AZ Почетна Буква на Азбуката Pendant Шарм,Рака Печат Сребрена / Gold / Розово Злат

Бренд Нам e : GW Детали Na мене : Сребро Срцето Шарм Пурпурна Камен Покриваат Вистински Сребро 925 Фунта Одго

ГОЛЕМИНА на(Приближно) 27*19mm дупка 2.2 mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда,

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

1 Set / многу RONGQING Кристал Свадба Накит Сетови Сребро Позлатен Teardrop Булчински Обетки Хривнија 2017 chokers ѓерд

1 PC Висок Квалитет на Алуминиум во Мода Филмот Kill Bill Серија "ПИЧКА ВАГОН" Keyring Писмо Приврзоци Додатоци За

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 24*21mm (една рунда) Материјал : алуминиумКоличина : 30pcsПр

Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС Ве молиме да ни испрати

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедит

39 / многупарчиња / многуOMH фабрика 50pcs различни боја Глина Кристал ААА++ Кристал Одговара Biagi Хривнија Ев

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

Враќање УсловиМоже да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте з

Abacпребројување рамка посебна намена алатка 8 6 редови keychain Кинески ancientclassic Калкулатор сметководство ко

Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Пре

2017 Жените Нова Мода Накит Сетови Nechlace И Свадба Булчински sliver позлатен Сребро Обетки Позлатен Кристал За

ПревозотНие сме меѓународни продавачот од Кина копното.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние

Гроздобер 8 Јазол Шарм Приврзоци Конектори Број 8 Бесконечност Знак Pendant Шарм 31x13mm 30pcs / многу (T361) 2015 Годин

Please wait...